Niezwykłość zwykłych uchwytów

Współczesne wzornictwo to nie tylko intrygująca podróż w kierunku oryginalnej, nietuzinkowej estetyki, ale również troska o rozwiązania wygodne i wysoce ergonomiczne. Designerskie dodatki i akcesoria meblowe powinny być zatem funkcjonalnym smaczkiem, który dodaje całości aranżacji pazura i czyni ją nieoczywistą. Taka też jest propozycja kolekcji uchwytów aluminiowych, o których niezwykłości decyduje troska o detal. Dzięki temu uchwyty są ozdobą samą w sobie i tworzą doskonałą oprawę nawet dla najprostszych frontów meblowych.

 

Apro

Różnorodność wykończenia, które przyciągają wzrok i jednocześnie cieszą wysmakowaną prostotą – taka jest właśnie kolekcja Apro. Kształty uchwytów pozostają geometryczne i łagodne jednocześnie. Subtelne zaokrąglenia dodają im przyjemnej lekkości i doskonale wpisują się w obowiązujące trendy. Estetyka uchwytów ma łagodzić zmysły i wprowadzać do wnętrz harmonijny rys. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na poręczność uchwytów – wystarczy jeden ruch palcem, aby w kilka chwil otworzyć drzwiczki szafki. Mamy tu zatem do czynienia z fuzją funkcjonalności i komfortu użytkowania w jednym.

Patrząc na kolekcję Apro, trudno nie zwrócić uwagi na ich nieoczywisty kształt. Sprawia on, że uchwyty prezentują się bardzo nietypowo, pomimo zastosowania najprostszych środków stylistycznych. Co więcej, zaskakują one nie tylko oryginalnym kształtem, ale również kolorystyką i mnogością wykończeń. Wśród dostępnych w ofercie firmy Nomet pokryć znajdują się m.in.: chrom połysk, czarny mat, jak i złoty połysk. Dzięki temu można w pełni dostosować je do indywidualnego charakteru projektowanych wnętrz.

Polski producent postawił zarówno na klasyczne wielkości uchwytów, jak i modele bardziej okazałe, mierzące 1135 mm. Zarówno pierwszy, jak i drugi wariant może występować w roli naczelnej ozdoby frontów meblowych – kuchennych, łazienkowych bądź tych stanowiących wyposażenie salonu czy sypialni.

Lana

Kolejną wariacją długich uchwytów z aluminium jest kolekcja Lana, która prezentuje się bardziej masywnie. Idealnie sprawdzi się w ascetycznej, ale jednocześnie zdecydowanej aranżacji. Uchwyty z tej kolekcji to doskonałe rozwiązanie do drzwi szaf przesuwnych czy długich szuflad, które potrzebują uchwytów o bardziej okazałych gabarytach. Warto pamiętać, że prezentowany model występuje w kilku opcjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością można dopasować go do konwencji, w jakiej utrzymane jest wnętrze.

Nie jest tajemnicą, że urok aranżacji kryje się w jej szczegółach. Czasami niepozorny detal potrafi w zdecydowany sposób zaważyć na konwencji wystroju wnętrza. Jeżeli zatem nie masz pomysłu na wykończenie meblowych frontów, sięgnij po designerskie uchwyty firmy Nomet.

https://www.nomet.pl/

 

(eg)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw