Niewidoczne zamknięcie – nowość firmy YKK

Firma YKK wprowadziła na rynek nowy rodzaj taśmy zamkowej, której wzór jest chroniony patentem. Taśma przypomina ogólnie stosowaną taśmę w zamkach krytych, używanych głównie w odzieży damskiej, ale jest ona dużo bardziej wytrzymała. Taśma zamkowa umożliwia prawie niewidoczne wszycie, co pozwala na bardzo estetyczne połączenie elementów.

 

Rozwiązanie to znalazło zastosowanie głównie w przemyśle meblowym, w wyrobach wysokiej jakości. Znacznie ułatwia ono montaż lub ewentualny demontaż. Na zdjęciach przedstawiono taśmę przed wszyciem oraz jej wygląd po wszyciu w gotowy produkt.

Taśma zamkowa 5 CC znajduje wszechstronne zastosowanie. Jest bardzo elastyczna, co umożliwia wszycie jej zarówno w linii prostej, jak i praktycznie pod dowolnym kątem. Nadaje się do materiałów o różnej grubości.

Firma YKK posiada odpowiednie stopki umożliwiające prawidłowe i estetyczne wszycie tego produktu. Istnieje również możliwość jego wszywania z wykorzystaniem automatu. Zamki sprawdzają się również w wyrobach skórzanych lub im podobnych.

(YKK)

http://www.ykk.pl

Widok taśmy zamkowej po wszyciu od strony zewnętrznej.

Widok taśmy zamkowej od strony wewnętrznej.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług