Niepokonany duet – zawsze naładowany

Dwa nowe, niesamowite narzędzia akumulatorowe Festool ułatwiają codzienną pracę. Wiertarko-wkrętarka udarowa TPC 18 z czterema biegami oraz zagłębiarka TSC 55 K, obie wyposażone w wyjątkowy system KickbackStop.

 

NOWOŚĆ! Supermocna wiertarko-wkrętarka – nowa QUADRIVE TPC 18/4

Mocna. Wszechstronna. Z czterema biegami do każdego zastosowania. Działa według najlepszej koncepcji przełączania biegów w historii. Niezależnie od tego, czy pracujesz z drewnem, metalem czy – dzięki udarowi osiowemu – nawet w murze. Niezwykle mocny, bezszczotkowy, a tym samym trwały silnik EC-TEC najnowszej generacji jest gwarancją maksymalnej mocy. Silnik nie tylko imponuje jeszcze wyższym momentem obrotowym i prędkością pod obciążeniem, ale – podobnie jak wszystkie pozostałe silniki bezszczotkowe firmy Festool – został w całości zaprojektowany przez Festool i wyprodukowany we własnym zakładzie produkcyjnym w Niemczech. Dopasowane elementy wyposażenia sprawiają, że TPC 18 jest wiertarko-wkrętarką z najwyższej półki, przeznaczoną do szerokiego zakresu zastosowań. Ponadto została ona wyposażona w inteligentne zabezpieczenie KickbackStop, minimalizujące ryzyko niebezpiecznego skręcenia nadgarstka w przypadku nagłego zablokowania wiertła.

Dzięki bezpłatnej aplikacji Festool Work (iOS i Android) i akumulatorowi z funkcją Bluetooth oferuje również wiele dodatkowych praktycznych funkcji.

NOWOŚĆ! Arcydzieło od Festool – nowa zagłębiarka TSC 55 K

Od wielu lat Festool znany jest z najlepszych zagłębiarek na rynku. Stolarze, monterzy kuchni, stoisk targowych, układający parkiety i podłogi oraz fachowcy z branży remontowo-budowlanej będą jeszcze bardziej usatysfakcjonowani nową zagłębiarką Festool. Tarcze nowej generacji dedykowane TSC 55 K umożliwiają teraz dwa razy szybszą i dłuższą pracę zagłębiarki na tych samych akumulatorach i przy zachowaniu doskonałej jakości cięcia. Dopełnieniem systemu jest wyposażenie, takie jak: szyny prowadzące, przykładnica kątowa oraz zabezpieczenie przeciwodpryskowe.

Ponadto inżynierowie Festool, mając świadomość, że najczęstszą przyczyną poważnych obrażeń przy użyciu zgłębiarek jest odrzut, wdrożyli system KickbackStop. Zatrzymuje on tarczę TSC 55 K w mgnieniu oka, nie tylko chroniąc obrabiany przedmiot, ale także minimalizując ryzyko zranienia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.festool.pl/ready, a interesujące prezentacje „Bezprzewodowe i szyte na miarę” menedżera produktu Patricka Hitzera oraz „Inteligentne rozwiązania akumulatorowe Festool” konstruktora Patricka Schöna są dostępne na blogu Festool pod adresem http://www.festool.pl/blog