pojemniki do przypraw

Nie wyrzucaj rzeczy, podaruj im nowe życie

Pchli targ, a na nim możliwość sprzedaży, wymiany lub zakupu starych, ale wciąż wyjątkowych i użytecznych przedmiotów, urozmaici 6. edycję 4 Design Days. Będzie to jedna z atrakcji dni otwartych organizowanych 29 i 30 stycznia 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wystawcą może być każdy – zgłoszenia trzeba nadsyłać do 20 stycznia.

 

4 Design Days to cztery dni rozmów o architekturze, designie i nieruchomościach. Spotkanie odbędzie się w dniach 27-30 stycznia 2022 roku. Pierwsze dwa dni wydarzenia to konferencja branżowa skierowana do profesjonalistów. W programie przewidziano wiele inspirujących dyskusji i prezentacji z udziałem architektów, projektantów, inwestorów, deweloperów, producentów, dostawców i przedstawicieli władz samorządowych. Wśród najważniejszych tematów znajdą się: zielona transformacja na rynku nieruchomości, renesans polskiego rzemiosła, Nowy Europejski Bauhaus, wizje, które zmienią polskie miasta, a także resetowanie miast (jakie są i na jakie czekamy?).

Natomiast kolejne dwa dni mają charakter otwarty. Mogą wziąć w nich udział wszyscy miłośnicy dobrego designu. Będzie to okazja do poszerzenia wiedzy na temat panujących trendów, a także poszukania inspiracji przy urządzaniu mieszkań oraz budowaniu i wykańczaniu domów. Zainteresowani będą mogli uczestniczyć w wielu warsztatach i prezentacjach poświęconych aranżacji wnętrz, zaczerpnąć eksperckich porad dotyczących budowy domów czy posłuchać opinii architektów, projektantów i gwiazd TV. Nowością podczas zbliżającej się edycji będzie Pchli Targ by 4 Design Days.

Pchli targ

– Wciąż kupujemy nowe rzeczy, a starsze, często w świetnym stanie, upychamy na dnie szafy albo, co gorsza, wyrzucamy. W piwnicach czy w śmietnikach lądują przedmioty, które dla innych mogą okazać się cenne. Wymieniając je lub sprzedając, korzystnie wpłyniemy na środowisko naturalne. Właśnie po to powstał Pchli Targ by 4 Design Days. To raj dla poszukiwaczy skarbów, staroci, designerskich ozdób czy rękodzieła – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu 4 Design Days.

– Na targ można przyjść zarówno z dodatkami typu wieszak, lampa, lustro, wazon, doniczka czy talerz, ale też z takimi meblami jak stolik nocny, pufa lub krzesło. Zachęcamy do zrobienia remanentu w szafkach, schowkach i piwnicach. Dawno zapomnianym lub opatrzonym elementom możemy dać drugie życie – dodaje Robert Posytek, autor programu 4 Design Days.

Pchli Targ by 4 Design Days odbędzie się w ramach dni otwartych. Będzie więc trwał 29 i 30 stycznia 2022 roku (sobota i niedziela) w godzinach 10:00-18:00. Każdy chętny będzie miał możliwość sprzedaży, zakupu lub wymiany bezpośredniej niepotrzebnych rzeczy. Udział dla wystawców jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez formularz dostępny na stronie: https://konferencje.ptwp.pl/pl/zapis,456. Można jej dokonać do 20 stycznia. Liczba wystawców jest ograniczona, a uczestnictwo możliwe tylko po potwierdzeniu zgłoszenia.

Bezpieczeństwo zdrowotne

Organizator, w trosce o zdrowie i komfort uczestników 4 Design Days, podjął decyzję o wprowadzeniu dodatkowych zasad bezpieczeństwa. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby, które przy wejściu spełnią jeden z trzech poniższych warunków. Okażą ważny Unijny Certyfikat Covid. Przedstawią potwierdzenie posiadania statusu ozdrowieńca po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich maksymalnie 6 miesięcy. Pokażą, w wersji elektronicznej bądź papierowej, negatywny wynik testu w kierunku COVID-19. Badanie musi być wykonane nie więcej niż 48 godzin przed godziną rozpoczęcia wydarzenia.

Ze szczegółami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa można zapoznać się na stronie: https://www.4dd.pl/2022/pl/zasady-bezpieczenstwa,469.html.

Organizatorem 4 Design Days jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl oraz organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług