Największa oferta polskich obrzeży ABS

Wrocławski producent obrzeży ABS zapewnia pełne dopasowanie dekorów do płyt laminowanych z kolekcji Kronopol. Jeżeli na rynku pojawia się nowy dekor płyty, klienci oczekują odpowiednio dopasowanego obrzeża, a celem Schilsner IG jest szybkie dostarczenie produktu klientowi.

Czas targów i dni otwartych
Słoneczna pogoda oraz zbliżający się okres wakacyjny sprzyjają licznym imprezom branżowym. Okres od kwietnia do września, a czasem nawet października to liczne dni otwarte, targi czy pikniki połączone z prezentacjami firm z branży meblowej. Ostatnia tego typu impreza, na której gościł Schilsner, odbyła się w oddziale firmy Juan w Długołęce.

Dni Otwarte w Juan odbyły się 6 czerwca i tak jak w roku ubiegłym, cieszyły się ogromną frekwencją. Stoisko promujące obrzeża Schilsner oraz zaślepki meblowe i płyn czyszczący Absorfen praktycznie przez cały czas było odwiedzane przez uczestników spotkania. Frekwencja podczas kilkugodzinnej prezentacji produktów zadowoliłaby wielu wystawców Wood-Tec w Brnie. Przedstawiciele firmy Schilsner udzielali informacji na temat oferty produktowej oraz pomocy technicznej w użytkowaniu oraz obróbce obrzeży ABS. Duże zainteresowanie gości budziły wzorniki obrzeży, a cieszyły drobne upominki przygotowane specjalnie na ten dzień. Każdy z odwiedzających stoisko Schilsnera odchodził bogatszy zarówno w nowe informacje, jak i torbę z gadżetami.

Firma Juan ze swojej strony zadbała o odpowiednią atmosferę oraz poczęstunek zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Wśród uczestników Dni Otwartych rozlosowane zostały także nagrody ufundowane przez wszystkich wystawców. Podobnie jak w ubiegłym roku dopisała piękna pogoda.

Kolejne nowości w kolekcji obrzeży Schilsner
Aktualnie Schilsner wprowadza kolejne dekory dopasowane do nowych płyt laminowanych firmy Kronopol. Trwają prace związane z doborem kolorystycznym i sprawnym wprowadzeniem do sprzedaży nowych wzorów obrzeży ABS oraz zaślepek meblowych. W pierwszej kolejności ofertę obrzeży oraz zaślepek uzupełniły dekory do płyt Krono z Kolekcji Symfonia Dąb:
S 3311 SD – Dąb Traviata,
S 3312 SD – Dąb Tosca,
S 3313 SD – Dąb Nabucco,
S 3314 SD – Dąb Giovanni,
S 3315 SD – Dąb Figaro,
S 3316 SD – Dąb Carmen.

Oferta jest na bieżąco uzupełniana o dekory z pozostałych 15 nowości Krono.

Wraz z obrzeżami ABS do oferty sprzedaży trafiają samoprzylepne zaślepki meblowe, co czyni ofertę w pełni kompleksową.

Wszelkie informacje dotyczące produktów oraz aktualnej kolekcji można znaleźć na www.schilsner.pl

(gs)

.