Materace SNOOVIO w centrach handlowych największych miast w Polsce

Poznań, Gdańsk i Warszawa — w centrach handlowych tych miast można sprawdzić i przetestować proekologiczne materace SNOOVIO. Jest to nowa marka oferująca materace do spania. Produkuje się je w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz know-how lidera rynku pianek PUR – spółki CIECH Pianki, należącej do Grupy CIECH.

 

Od stycznia materace SNOOVIO są dostępne w specjalnych wyspach w wybranych centrach handlowych. Znajdziemy je aktualnie w Galerii Posnania w Poznaniu, w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku oraz w Atrium Targówek w Warszawie.

Strefy SNOOVIO w centrach handlowych to miejsca, w których klienci i klientki mogą osobiście zapoznać się z funkcjonalnościami materaców. Mogą także przetestować je i wybrać produkt spełniający ich oczekiwania i preferencje. Pomagają w tym obecni na miejscu eksperci. Udzielą oni odpowiedzi na pytania o idealny materac, dostosowany do wymagań zdrowotnych i finansowych nabywcy.

– Wzmacniamy obecność marki SNOOVIO na rynku poprzez otwarcie stref w centrach handlowych największych miast w Polsce, czyli tam, gdzie nasi klienci często szukają inspiracji do urządzania przestrzeni, w której żyją i wypoczywają. Obecni na wyspach w Galerii Posnania, Galerii Bałtyckiej i Atrium Targówek specjaliści pomogą dobrać materac, który idealnie odpowie na potrzeby oraz preferencje użytkowników i użytkowniczek – mówi Michał Budzyński, Prezes Zarządu CIECH Pianki.

Easy, Premium, Exclusive

Produkty marki SNOOVIO wyróżniają się najwyższą jakością materiałów wykorzystywanych do ich produkcji. Poza tym dostępny jest szeroki wachlarz wyboru materaców pod względem ich grubości, pikowania czy kolorów. Materace wykonuje się z trwałych, hipoalergicznych materiałów nowej generacji m.in. z surowców nadających się do recyklingu. Produkt można nabyć w trzech wariantach — Easy, Premium oraz Exclusive. Dwa ostatnie mają uniwersalny poziom twardości (średnio-twardy), gwarantującym świetne podparcie dla kręgosłupa, z jednoczesnym zachowaniem dużej elastyczności.

Materace SNOOVIO odpowiadają na konkretne potrzeby klientów. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób z problemami kręgosłupa, alergików lub osób o zróżnicowanych preferencjach dotyczących twardości materaca. Design sprawia, że produkt CIECH Pianki wpisuje się w różnorodne style zaaranżowanych wnętrz. Jeden z oferowany modeli — SNOOVIO Easy — jest dwustronny, co pozwala na optymalne dopasowanie do preferencji użytkowników i użytkowniczek. Kolejnym, bardzo praktycznym atutem materaców od SNOOVIO jest możliwość łatwej wymiany pokrowców.

Produkty SNOOVIO objęto gwarancją door-to-door, a dzięki szybkiej i bezpłatnej dostawie klienci oraz klientki mogą szybko rozpocząć użytkowanie produktu. Materace dostępne są w różnych przedziałach cenowych, a kupujący mają możliwość testowania produktu przez 100 dni. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem kanału e-commerce (www.snoovio.pl).

Lista miejsc, w których można bliżej poznać i wypróbować materace od SNOOVIO jest ciągle aktualizowana.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług