„Marmoleum Roadshow” wyrusza w podróż po Polsce!

Europejska trasa projektu „Marmoleum Roadshow” zainicjowanego w 2021 roku przez firmę FORBO Flooring Systems zmierza powoli ku końcowi. Już we wrześniu ciężarówka przyjedzie do Polski i odwiedzi trzy miasta. Architekci i projektanci będą mieli możliwośc zapoznać się z najnowszymi, ekologicznymi produktami marki i sposobem ich powstawania.

 

W sierpniu 2021 roku firma FORBO Flooring Systems wyruszyła w podróż po Europie specjalnie zaprojektowaną w tym celu ciężarówką. W trasie odwiedziła przynajmniej 55 miast w ponad 15 krajach. We wrześniu 2022 roku FORBO przyjedzie do Polski i zorganizuje cykl spotkań w Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

Pomysł na europejską podróż narodził się w czasie pandemii COVID-19. Wtedy to marka postanowiła wyjść naprzeciw architektom i projektantom, którzy ze względu na obostrzenia nie mogli przyjechać na wystawę lub do fabryki. Zachowując wszelkie środki ostrożności, firma zdecydowała się przeprowadzić kameralne spotkania umożliwiające osobisty kontakt z klientami.

Odwiedzający ciężarówkę Marmoleum mogą od środka poznać świat produkcji wykładzin podłogowych z naturalnych składników. Eksperci marki zabiorą gości na wirtualną wycieczkę po fabryce. Podpowiedzą, jak najlepiej łączyć kolory. Wytłumaczą także, w jaki sposób używać narzędzi oferowanych przez firmę, pobierając próbki czy tworząc projekt za pomocą floorplannera.

Marmoleum to wyjątkowa wykładzina linoleum od marki FORBO, będąca jednocześnie prawdziwym „kamieniem milowym” w historii firmy. Stworzono materiał całkowicie neutralny pod względem emisji szkodliwego CO2. Osiągnięto to, dzięki zastosowaniu naturalnych surowców, takich jak olej lniany, juta czy żywica oraz wykorzystaniu w 100% zielonej energii. Dzięki temu jest on maksymalnie przyjazny człowiekowi i środowisku naturalnemu. Każdy metr kwadratowy Marmoleum uwalnia środowisko od 40 g CO2. Dzieje się tak, gdyż w swoim cyklu życia uprawy wykorzystywane do wytwarzania składników Marmoleum pochłaniają z atmosfery więcej CO2 niż generuje jego produkcja.

Spotkania w cyklu „Marmoleum Roadshow” odbędą się w Poznaniu przy Stadionie Miejskim (9.09), w Warszawie przy Pałacu Kultury i Nauki (12.09) i w Krakowie przy Tauron Arenie (13.09). Spotkania potrwają od 12:00 do 18:00. W celu zapewnienia odwiedzającym maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa firma zarezerwowała 1-godzinne przedziały czasowe, w których uczestniczyć może jedynie 10 osób.

Producent zaprasza do udziału w spotkaniach architektów, projektantów i studentów. Darmowe bilety wstępu dostępne są po rejestracji.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw