pojemniki do przypraw

Marka Hoof wprowadza do swojej oferty meble biurowe Haworth

Od producenta drewnianych zabawek do światowego lidera. Marka Haworth opiera swoje wartości na prawdziwym rzemiośle i innowacji. Tworzy na całym świecie niepowtarzalne przestrzenie biurowe realizowane pod indywidualne potrzeby klientów. Wyposaża je w meble zaprojektowane przez takich designerów, jak: Marcel Wanders, Giulio Cappellini czy Patricia Urquiola. Teraz m.in. kultowe krzesła trafiły do oferty sprzedaży marki HOOF.

 

Marka HOOF, poszerzając swoje portfolio produktów, poszukiwała dostawcy, który poza dobrą jakością produktów, dopracowanym wzornictwem i kompleksowymi rozwiązaniami dla przestrzeni biurowych, będzie dodatkowo wspierał markę HOOF oraz jej klientów swoim doświadczeniem w skali globalnej. Dodatkowo będzie partnerem w dostarczaniu rozwiązań dla największych inwestorów w kraju. Wybór marki Haworth był oczywisty. Jest to producent znany z doskonałych produktów. Posiada bogatą ofertę kontraktową i współpracuje z cenionymi i znanymi markami takimi, jak: Brunner, Cappellini, Gan czy Poltrona Frau.

Według opiniotwórczego magazynu FORBES, Haworth, obecny na rynku od 1940 roku, jest największym producentem mebli biurowych działających w skali globalnej, obok takich marek jak Steel Case i Herman Miller. Innowacje, design na najwyższym poziomie i dogłębna wiedza o współczesnym, dostosowanym do potrzeb użytkownika, biurze – to wszystko wartości, dzięki którym amerykańska marka stała się jedną z największych i najważniejszych na świecie firm zajmujących się projektowaniem i produkcją wyposażenia biur. Sztab naukowców i inżynierów dba o nieustanny rozwój. Szczególna uwaga poświęcana jest technologiom mobilnym i coraz większemu zróżnicowaniu przestrzeni biurowej. Ta ostatnia musi być dostosowywana do różnych typów pracowników.

Design i ergonomia

Haworth specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, zorientowanych na design i przyjaznych w użytkowaniu mebli do wszystkich środowisk pracy. Marka może pochwalić się ponad 400 patentami. Wielką siłą brandu jest ergonomia – fotele biurowe firmy należą do najlepszych na świecie. To owoce wieloletnich badań. Dzięki czemu zapewniają rzadko spotykany komfort, dbając jednocześnie o prawidłową postawę kręgosłupa. Jako globalny producent Haworth mocno stawia także na jakość materiałów oraz design.

Firma posiada bogatą wiedzę, która jest sumą doświadczeń i analiz potrzeb pracowników. Ma także dogłębną znajomość globalnych rynków i kultur organizacyjnych całego świata. To pozwala specjalistom marki Haworth stworzyć optymalne rozwiązania biurowe skrojone pod bardzo konkretne oczekiwania klienta. Odpowiedzi na indywidualne potrzeby doskonale sprawdzają się wśród inwestorów, którzy działają nie tylko lokalnie, ale także międzynarodowo, posiadają rozproszone centra decyzyjne oraz działy i dysponują bardzo dużymi powierzchniami biurowymi.

Firma Haworth od początku jest przedsięwzięciem rodzinnym. To sprawia, że decyzje podejmuje się szybko, a strategia jest opracowywana na kilka lat do przodu. To sprawia, że firma jest także doskonałym gwarantem stabilności, bezpieczeństwa biznesowego, dbałości o swoich dostawców i klientów.

Wiele zakładów produkcyjnych firmy znajduje się w Europie. Wpływa to na atrakcyjną cenę produktu w stosunku do jakości i wymogów jakościowych oraz kosztów transportu. Część foteli biurowych składana jest w Polsce. Marka posiada także własne centra projektowe w Niemczech, Chinach, USA czy we Włoszech. Zespoły projektowe zlokalizowane na różnych kontynentach weryfikują aktualne trendy, analizują potrzeby zgodnie z wymogami rynków. Wymiana tych doświadczeń pozwala na opracowanie rozwiązań, nie zawsze oczywistych, ale zawsze satysfakcjonujących dla użytkowników.

Do prezentacji produktów, zapoznania klienta z możliwymi rozwiązaniami Haworth wykorzystuje wirtualny showroom. Dział artystyczny i VR opracowują wizualizacje na bardzo wysokim poziomie. Daje to możliwość dokładnego zapoznania się z produktami, rozwiązaniami, które stosowane są u innych klientów.

Portfolio

W portfolio marki Haworth znajduje się kompletna oferta. Pozwala ona wyposażyć biuro zgodnie z najnowszymi wymogami rynku pracy, sytuacją pandemiczną i oczekiwaniami pracowników. To nie tylko szeroki wybór krzeseł biurowych, stołów, biurek, rozwiązań akustycznych, soft seating, oświetlenia. To także systemy spotkań on-line, budki akustyczne i artykuły dekoracyjne. Haworth swoją ofertę uzupełnia markami produkującymi meble z najwyższej półki, takimi jak: Cappellini, Gan, Brunner, Poltrona Frau i wiele innych. Do grona stałych partnerów marki należą także producenci tkanin, oferujący produkty z recyclingu. Ich produkcja odbywa się w zgodzie z polityką zrównoważonego rozwoju.

Współpraca z projektantami

Marka nieustannie poszukuje talentów na arenie międzynarodowej, aby dostarczać klientom świeże pomysły oraz najlepsze możliwe produkty i rozwiązania. Współpracuje z czołowymi architektami i projektantami, takimi jak m.in.: Marcel Wanders, Giulio Cappellini czy hiszpańska projektantka i architektka – Patricia Urquiola. Prace Hiszpanki są powszechnie odbierane jako zabawne i poetyckie, a jednocześnie praktyczne i funkcjonalne. Projektantka od 2013 roku stale współpracuje z amerykańską marką. „Lubię myśleć o mojej pracy z Haworth jak o podróży, która rozpoczyna się od etapu projektowania i bardzo szybko przekształca w ustrukturyzowaną współpracę. Miałam okazję pracować z zespołem Haworth przy różnych projektach, tworząc m.in. showroomy, ostatnio także hotel. Wspólne wartości, które łączą mnie z marką, to uczciwość i możliwość nieustanego uczenia się” – tłumaczy Paricia Urqiola.

„Dla HOOF współpraca z marką Haworth oznacza możliwość oferowania naszym klientom rozwiązań, które z powodzeniem stosowane są w przestrzeniach biurowych na całym świecie. Uczestniczymy w prezentacjach i szkoleniach, bo chcemy dać klientom możliwość zapoznania się z kompleksowymi rozwiązaniami, które poza wyposażeniem przestrzeni i biur w meble pozwalają na właściwe i jak najbardziej korzystne zaaranżowanie danej przestrzeni” – tłumaczy Michał Nowak, dyrektor zarządzający oddziałem marki HOOF w Krakowie.

Katarzyna Salamonik-Zakrzewska, specjalistka w obszarze workplace strategy marki Hoof, dodaje: „Dzięki współpracy z międzynarodową firmą z takim doświadczeniem mamy możliwość przekazania dalej tego bogatego know-how naszym klientom i możemy wspierać naszych partnerów specjalistyczną wiedzą. Ale marka Haworth to także innowacyjne rozwiązania i praca z wirtualnymi shoowroomach już na poziomie projektowania. Na początku przyszłego roku będzie można testować nowe możliwości w showroomach marki HOOF w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu”.

O HOOF

Zespół HOOF już od ponad 20 lat zajmuje się kompleksową realizacją przestrzeni biurowych i komercyjnych. Współpracuje z czołowymi producentami krajowymi i światowymi, takimi jak: VITRA, ACTIU, WIESNER HAGER, NARBUTAS, PROSTORIA, SOFTLINE i wieloma innymi. Firma ceni sobie jakość i niebanalne wzornictwo. To sprawie, że we współpracy ze swoimi projektantami pomaga wykreować przestrzeń, która będzie spełniała swoje funkcje pod względem ergonomii, efektywności i jakości pracy pracowników, a przy okazji wytworzy atmosferę współpracy i kreatywności. HOOF prowadzi obecnie trzy salony meblowe: w Poznaniu, Krakowie oraz we Wrocławiu. Zaprasza również do współpracy na terenie Warszawy oraz Trójmiasta, gdzie już niedługo zostaną otwarte nowe showroomy.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług