Na przekór grawitacji – Marbet Style na Warsaw Home 2021

W targach Warsaw Home & Contract 2021 wzięła udział marka Marbet Style – producent mebli zarówno do publicznych, jak i domowych przestrzeni. Współpracująca ze znanymi projektantami firma, której meble projektuje m.in. Tomasz Augustyniak, Grynasz Studio, Maja Ganszyniec czy Kosmos Project, postawiła na całkowitą otwartość stoiska.

 

Zlokalizowane przy głównej alei, wyróżniało się kolorem i prostą, acz urzekającą formą. Całkowicie otwarte i przejrzyste zachęcało do odwiedzin. Dodatkowo gospodarze zadbali o wyśmienity catering, którym częstowali przybyłych gości.

NIE – Grawitacji

Dominujący kolor stoiska Marbet Style stanowiła głęboka czerń, na której tle pięknie prezentowały się kolorowe meble marki. Niewątpliwie wzrok odwiedzających przykuwała instalacja lewitujących niczym w podniebnej galaktyce, pomalowanych na kolor soczystej pomarańczy, krzeseł. Wśród nich były kultowe już modele, takie jak fotel Kanu projektu Tomasza Augustyniaka, czy księżycowa kolekcja Fobos od Kosmos Project. Odwiedzający goście mogli wygodnie usiąść na pufach z kolekcji Mia, obitych welurowym materiałem w kolorze morskiego błękitu, pomarańczy i butelkowej zieleni.

rPET

W drugiej części stoiska prezentowane produkty siostrzanej marki Marbet Felt. Wykonane z włókniny rPET panele akustyczne, zawieszone nad podłogą kontynuowały kosmiczną koncepcję ekspozycji. Panele Petfelt produkowane są z włókniny poliestrowej rPET, wytwarzanej z odpadów zaśmiecających Ziemię w postaci butelek PET. Zaprezentowane panele sufitowe pionowe z kolekcji CELL projektu Macieja Karpiaka, działają jak bariery akustyczne, ograniczając rozprzestrzenianie się dźwięku w powietrzu. Komponowane z panelami ściennymi oraz biurkowymi czy naszafkowymi pomagają zmniejszyć poziom hałasu i zminimalizować pogłos, dokuczliwy zwłaszcza we wnętrzach typu open space. Możliwość doboru koloru z szerokiej palety barw pozwala na stworzenie kreatywnej przestrzeni.

Wyjątkowa aranżacja

Doskonałe tło dla prezentacji produktów firmy stanowiła trójwymiarowa ściana wykończona panelami PD-1 projektu Grynasz Studio sygnowanych pod marką Marbet Design. Atłasowa czerń mieniła się różnymi odcieniami, odbijając złoty kolor logotypu MARBET.

Dodatkowym nawiązaniem do produktów sztukateryjnych Marbet Design były podwieszane listwy przysufitowe w odcieniu błękitu, umieszczone w centralnej części stoiska.

Nie zabrakło oczywiście niesamowitych gości, projektantów współpracujących z markami. W odwiedziny przybyli m.in.: zespół Grynasz Studio, Tomasz Augustyniak, Maciej Karpiak, Maja Ganszyniec oraz Kosmos Project.

Aranżacja stoiska Marbet Style na tegorocznych targach Warsaw Home była jedną z najchętniej fotografowanych ekspozycji. Czytelna i niepowtarzalna prezentacja mebli i rozwiązań biurowych przykuwała wzrok i na długo zapadnie w pamięć. Prezentacja kolorowych mebli na czarnym tle była doskonałym pomysłem. Dopełnieniem wyrazistej kolorystyki stoiska był fragment ściany złożony z zielonych roślin doniczkowych.

Fot. Mufka fotografia Dagmara Maroszek-Bździuch

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług