Mały, ale wariat

Dalmierz Stanley® TLM65 


Nowy TLM65 to najprostsze i najłatwiejsze w użyciu urządzenie z całej gamy dalmierzy Stanley®. Można go uruchomić jednym przyciskiem, a mała waga i gabaryty telefonu komórkowego sprawiają, że zmieści się w każdej kieszeni. To gadżeciarskie narzędzie stworzono specjalnie dla majsterkowiczów.

Stanley przyzwyczaił swoich klientów do narzędzi legendarnych oraz innowacyjnych, które ułatwiają i przyspieszają wykonywaną pracę. Taki właśnie jest nowy produkt tej firmy dla majsterkowiczów. Doskonały, gdy tradycyjna miara już nie wystarcza. Jeżeli pracuje się samemu, trzeba zmierzyć długi odcinek lub potrzebna jest nam nie tylko dokładna odległość, ale także powierzchnia i objętość, z pomocą przyjdzie dalmierz TLM65. Mały, precyzyjny, szybki i łatwy w obsłudze. Stworzony do sprawnego reagowania. Wystarczy… nacisnąć przycisk.

Lekki i poręczny model TLM65 dokonuje pomiary w zakresie od 0,21 do 20 metrów z dokładnością ± 3 mm. Nie trzeba spisywać na kartce pomiarów wykonanych miarką i wchodzić na drabinę – wystarczy wycelować, przycisnąć guzik, a na wyświetlaczu pojawi się żądana wartość. Obliczona w ten sposób odległość, pole powierzchni ściany, sufitu lub podłogi, czy też kubatura całego pomieszczenia, pomoże nam dokładnie oszacować zakres prac oraz ilość materiałów potrzebnych np. do położenia wylewki, malowania, układania glazury czy tapetowania.

Jak działa TLM65? Po naciśnięciu przycisku wysyła impuls laserowy, który po osiągnięciu miejsca pomiaru wraca do odbiornika w dalmierzu. Wykonane w ten sposób pod różnym kątem, błyskawiczne i precyzyjne pomiary pozwalają oszczędzić czas oraz pieniądze na zakup materiałów wykończeniowych.

Dalmierz Stanley TML65 jest dostępny w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju w cenie detalicznej około 250 zł.
 

***

Informacje o firmie Stanley Black & Decker
Firma Stanley Black & Decker powstała w 2010 roku w wyniku połączenia dwóch wiodących firm z branży narzędziowej i elektronarzędziowej – Stanley Works i Black & Decker.
Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 170 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.
W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu.
Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Firma powstała w 1910 roku w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle. W niemal połowie ze 100 krajów, w których rozprowadzane są produkty Black & Decker mają one czołowy udział w swojej kategorii na rynku. Produkty firmy Black & Decker oferowane są pod markami: Black & Decker, DeWalt, Porter-Cable, Emhart Teknologies, Kwikset, Baldwin i Price Pfister.

Źródło: STANLEY / EFFECTIVE PR
 

.