Made by Bimak

Firma Bimak ze Stawigudy pod Olsztynem specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych. Poza nimi w ofercie znajduje się także szeroki wachlarz rozwiązań do drzwi składanych rozwieranych i przejściowych. Wytwarzane wyroby przy zachowaniu doskonałej jakości posiadają bardzo atrakcyjne ceny, co sprawia, że cieszą się dużą popularnością.

Tomasz Piskor, współwłaściciel firmy Bimak podkreśla: „Od 12 lat trafnie identyfikujemy i zaspokajamy potrzeby rynku meblarskiego zarówno w Polsce, jak i za granicą. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, którzy nie ustają w działaniach mających na celu zapewnienia najlepszego serwisu oraz produktów najwyższej jakości”.

Oferta obejmuje systemy na płyty: 8, 10, 12, 16,18 mm i na szkło o grubości 4, 4,5, 6, 8, 10, 12 mm.

Na wysoką estetykę i trwałość produktów istotny wpływ ma stosowanie piaskowanych profili aluminiowych z powłoką galwaniczną, której grubość przekracza 15 mikronów. Jest to rozwiązanie dość unikalne w skali europejskiej, ale bardzo skuteczne.

Gwarancją długotrwałej, cichej i bezawaryjnej eksploatacji jest zastosowanie we wszystkich okuciach nośnych łożysk kulkowych. Uchwyty meblowe posiadają tunele umożliwiające zastosowanie wpuszczanej szczotki odbojowej i przeciwkurzowej.

Wśród najciekawszych produktów firmy Bimak, cieszących się uznaniem odbiorców, wymienić należy systemy: SuperDuo, Euro5+, Nova, Luna, Solar, Portos oraz wprowadzone dwa lata temu: Decco, Econo, Primo, które przeznaczone są do płyty i szkła o grubości 10 mm. Propozycje te łączą w sobie atrakcyjną cenę z ciekawym designem.

Firma Bimak nawiąże współpracę w zakresie dystrybucji wytwarzanych przez nią systemów z hurtowniami, fabrykami i innymi przedsiębiorstwami chcącymi mieć w swojej ofercie niedrogie, ale bardzo dobre akcesoria do szaf wnękowych.

Całkowitą nowością w ofercie Bimak są systemy Qbox i Qslide do szuflad z pełną regulacją w pionie i poziomie oraz funkcją dociągu i cichego domyku. Oba rozwiązania cechuje nowoczesne wzornictwo, precyzja wykonania i niezawodność funkcjonowania poparta certyfikatem SGS. Na produkt firma udziela dożywotniej gwarancji.

W dobie odchudzania w akcesoriach meblowych wszystkiego co możliwe – prowadnice Qslide są prawdopodobnie najcięższym produktem tego typu na rynku polskim. Posiadają ponadto możliwość regulacji frontów w 2 płaszczyznach.

(z)

 

.