Kreatywne obrzeża w pożądanym wzorze

W firmie Ostermann stolarze mogą zamówić obrzeża meblowe ABS z kreatywnym, samodzielnie wybranym dekorem. Są one dostarczane w możliwie najkrótszym czasie i w małych ilościach.

 

Asortyment obrzeży firmy Ostermann stale się poszerza! Jest to możliwe, dzięki nowej usłudze: obrzeżom z indywidualnym dekorem. Ale co się za tym kryje? Od niedawna firma Ostermann wprowadziła możliwość zamawiania obrzeży ABS z dowolnie wybranym, pożądanym dekorem. Obrzeża ABS są dostarczane w grubościach 0,4, 1 i 2 mm w możliwie najkrótszym czasie i jak zwykle w małych ilościach. Aby dowiedzieć się, co jest możliwe do wykonania i jak szybko i łatwo zamówić pożądane obrzeże, wystarczy tylko zatelefonować do firmy Ostermann. Więcej informacji można znaleźć też wpisując hasło „Highlights07” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu. Dzięki wprowadzonej usłudze stolarze zyskują liczne nowe możliwości.

Obrzeża według własnego projektu

Pomimo tak dużej oferty w asortymencie firmy Ostermann … do tej pory nie było odpowiednich obrzeży ABS dla indywidualnych, bardzo nietypowych dekorów. W przeszłości stosowano w takim przypadku obrzeża jednolite lub aluminiowe. Dziś dostępne są nowe rozwiązania z indywidualnymi dekorami. Klient może sam zaprojektować dekor obrzeża i otrzymuje swój pożądany wzór w pożądanym wymiarze.

Pomysł: obrzeża w optyce wielowarstwowej

Beton na górze, orzech na dole … a pomiędzy nimi dekor fantazyjny? Nowa usługa umożliwia również realizację takich pomysłów projektowych. Wyobraź sobie takie obrzeże na meblach: na górze płyta w betonie i pod spodem front w kolorze orzecha włoskiego. A pomiędzy nimi dekor, który łączy oba dekory. Tak powstają wyjątkowe meble od stolarzy!

Obrzeża do wyposażenia sklepu

Na wybranym obrzeżu można również odtworzyć realistyczne zdjęcia, logo lub zdefiniowane kolory firmy. Tutaj wyobraźnia rzemieślnika nie ma żadnych ograniczeń.

Wszystko z jednego źródła

Do obróbki ręcznej lub maszynowej obrzeży ABS firma Ostermann oferuje szeroki asortyment zapotrzebowań warsztatowych. Od narzędzi do ręcznej obróbki obrzeży, przez kleje i środki czyszczące, po środki pomocnicze do korekty powierzchni.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług