pojemniki do przypraw

Konkurs CBRE OFFICE SUPERSTAR 2021 rozstrzygnięty

Marka HOOF to zespół ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem w kompleksowej realizacji przestrzeni biurowych i komercyjnych. W prestiżowym konkursie CBRE OFFICE SUPERSTAR 2021 jury nagrodziło realizacje marki aż w trzech kategoriach: „NAJLEPSZE BIURO W POZNANIU”, „NAJLEPSZE BIURO WE WROCŁAWIU” oraz najlepsza „PRZESTRZEŃ DO WSPÓŁPRACY”.

 

CBRE OFFICE SUPERSTAR to prestiżowy konkurs promujący organizacje, które swoje biura postrzegają nie tylko jako miejsca do pracy, ale kreują przestrzeń przyjazną i komfortową dla swoich pracowników. Celem konkursu jest promowanie nowatorskich rozwiązań w zakresie aranżacji powierzchni biurowej, zaprezentowanie aktualnych trendów, kształtujących rynek powierzchni biurowych w różnych branżach oraz wyróżnienie nowatorskich koncepcji, które sprawdziły się w praktyce.

Wyboru finalistów dokonuje niezależna Kapituła złożona z najwyższej klasy ekspertów w takich dziedzinach, jak: nieruchomości, architektura, środowisko pracy, zarządzanie zmianą oraz design i futurologia.

NAJLEPSZE BIURO W POZNANIU

Pierwsze wyróżnienie „NAJLEPSZE BIURO W POZNANIU” zostało przyznane za realizację otwartego w 2020 nowego biura marki GSK. Projekt biura wzorowany był na tematyce lokalnej – poznańskim Starym Rynku. Kluczowa była przemyślana aranżacja biura, dzieląca je na mniejsze segmenty, aby zniwelować hałas i nadać wrażenie przytulności. Ponad 20 sal spotkań wyposażonych w najnowsze technologie, 9 stref kreatywnych z unikatowymi meblami, przestrzenne kuchnie, sale do integracji i rozrywki, pokój pracy twórczej z biblioteką, szafą grającą i maszyną do popcornu. Ponadto wyróżnikiem jest wdrożenie rozwiązań odpowiadających potrzebom osób reprezentujących mniejszości społeczne, np. neutralne dla płci toalety. W projekcie uwzględnione zostały także pokoje specjalnych potrzeb, np. pokoje dla rodziców z dziećmi. Biuro to ogromna inwestycja, której przyświeca dbałość o pracowników, panuje tu wyjątkowa atmosfera, klimat do budowania relacji i kreatywnej pracy. Za realizację projektu odpowiedzialni byli Teodor Barciński i Aleksandra Szutarska z HOOF.

PRZESTRZEŃ DO WSPÓŁPRACY”

Kolejne wyróżnienie to nagroda w kategorii „PRZESTRZEŃ DO WSPÓŁPRACY”. Wraz z najnowszymi trendami w projekcie postawiono na innowacyjne połączenie standardowej przestrzeni biurowej z miejscami do spotkań. Efektem jest aż 9 stref do pracy kreatywnej z unikatowym wyposażeniem: huśtawkami, wiszącymi stołami, żywymi zielonymi ścianami i mobilnymi tablicami, które pozwalają dopasować przestrzeń pod potrzeby zespołów. Dla ułatwienia współpracy grup rozproszonych ponad 20 sal spotkań wyposażono w technologie CISCO, projektory, panoramiczne kamery sufitowe oraz system nagłaśniający. Wdrożone zostały rozwiązania odpowiadające potrzebom mniejszości, m.in. neutralne płciowo toalety. Jest też pokój dla rodzica z dzieckiem. Pokój do pracy twórczej wyposażony został m.in. w Microsoft Surface Hub 2, maszynę do popcornu i bibliotekę. Znalazły się także miejsca sprzyjające integracji: sale z piłkarzykami, playstation i przytulne kuchnie. Powstało miejsce do pracy, które nie ograniczona, lecz inspiruje do działania. Pracownia TP Bennett zrealizowała projekt GSK – przestrzeń biurowa i współpracy, chillout room. Kantynę i strefę help lounge zaprojektowała Katarzyna Rut – architekt marki HOOF.

NAJLEPSZE BIURO WE WROCŁAWIU”

To ostatnia z nagrodzonych realizacji. Głównym zamierzeniem podczas projektowania przestrzeni dla marki CALLSTACK było stworzenie wygodnej dla pracowników, elastycznej dla zespołów i przyjemnej dla wszystkich przestrzeni. Funkcjonalność biura to za mało. Koncept wnętrz miał być intrygujący, oryginalny, a jednocześnie spójny z filozofią marki. Projektanci mieli sprawić, aby biuro było przestrzenią sprzyjającą socjalizacji, wspólnemu spędzaniu czasu w trakcie pracy i poza nią, celebrowaniu wspólnych posiłków i rekreacji. Motywy, które zaakcentowano we wnętrzu, były związane z nauką, technologią i kosmosem – z którymi identyfikuje się CALLSTACK jako firma technologiczna. Projekt autorstwa pracowni we.make i Aleksandry Hobler koordynowali Krzysztof Fedoryszyn i Andrzej Ambrozik.

O HOOF

Zespół HOOF już od ponad 20 lat zajmuje się kompleksową realizacją przestrzeni biurowych i komercyjnych. Współpracuje z czołowymi producentami krajowymi i światowymi, takimi jak: Haworth, Narbutas, VITRA, ACTIU, WIESNER HAGER, PROSTORIA, SOFTLINE i wieloma innymi. „Cenimy sobie jakość i niebanalne wzornictwo, dlatego we współpracy z naszymi projektantami pomożemy wykreować przestrzeń, która będzie spełniała swoje funkcje pod względem ergonomii, efektywności i jakości pracy pracowników, a przy okazji wytworzy atmosferę współpracy i kreatywności”. HOOF prowadzi obecnie trzy salony meblowe: w Poznaniu, Krakowie oraz we Wrocławiu, zapraszając również do współpracy na terenie Warszawy oraz Trójmiasta, gdzie już niedługo zostanie otwarty nowy showroom.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług