Kompleksowe zaopatrzenie meblarstwa – już od 14 lat

Już 14 lat działalności obchodzi w tym roku firma Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo, działając jako Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa, zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w materiały drewnopochodne fabryk mebli, hurtowni i składów, małych i dużych zakładów stolarskich oraz innych firm produkcyjnych.

Drew-Trans II jest znanym dystrybutorem wyrobów dużych producentów, dostarcza je nie tylko na terenie kraju, ale również Europy. Za granicę eksportuje także półprodukty wytwarzane we własnym dziale produkcji w centrali w Chojnicach.

Przedsiębiorstwo jest jednym z głównych partnerów handlowych firmy Pfleiderer, dzięki czemu zapewnia pełną dostępność wyrobów tego producenta:
– płyt wiórowych i laminowanych,
– blatów kuchennych,
– laminatów HPL,
– płyt budowlanych MFP.

Silną współpracę partnerską podkreśla zrealizowana niedawno w Chojnicach nowa ekspozycja i wizualizacja – Pfleiderer Partner. Dokonana przez Drew-Trans II rozbudowa budynków handlowo-biurowych została wyposażona w nowe ekspozycje i wizualizacje zewnętrzne tego producenta płyt.

Chojnicki dostawca współpracuje z największymi producentami w branży, dzięki czemu może zaproponować pełną dostępność asortymentu oraz bardzo dobre warunki cenowe, co doskonale współgra z firmowym hasłem: „Mamy wszystko do Twoich mebli”.

Główne grupy produktowe poza wspomnianymi powyżej to:
– akcesoria i okucia meblowe z asortymentu: Blum, Gamet, Sevroll, Zobal, Laguna, Rejs, Nomet,
– fronty meblowe firm: BRW, Drewpol, Frontres,
– obrzeża meblowe,
– płyty Niemann,
– kleje i lakiery,
– sklejki z produkcji krajowej i importowanej.

Asortyment jest szeroki, a kończy się na ofercie budowlanej, która zawiera między innymi płyty budowlane MFP i OSB, płyty szalunkowe, kantówkę, energooszczędne materiały izolacyjne Steico.

Bogate zaplecze maszynowe i doświadczona kadra pracowników pozwala realizować szeroko zakrojone usługi takie, jak: frezowanie, okleinowanie, formatyzowanie, produkcję gotowych formatek meblowych, elementów mebli i półproduktów oraz wykonywanie gotowych zestawów meblowych. Jakość i terminowość świadczonych usług jest doceniana przez klientów firmy, a są nimi duże fabryki mebli, klienci zagraniczni oraz mniejsi odbiorcy.

Wszystkie zamówione wyroby firma może dostarczać w krótkich terminach, gdyż dysponuje własnym, rozbudowanym i nowoczesnym parkiem aut ciężarowych, a dodatkowo ma podpisane umowy z zewnętrznymi firmami spedycyjnymi.

Drew-Trans II to sprawdzony i wiarygodny dostawca oraz partner handlowy, firma ceniona i nagradzana wielokrotnie za swoje osiągnięcia takimi tytułami, jak: „Gazela Biznesu”, „Hit Roku”, „Najwyższa Jakość”.

Najświeższe informacje z życia przedsiębiorstwa oraz o nowościach produktowych są dostępne na stronie internetowej www.drewtrans.pl; na profilu firmy na Facebooku oraz w newsletterach wysyłanych pocztą elektroniczną.

(asz)
 

.