Kompaktowe multitalenty – wiertarko-wkrętarki CXS 12 i TXS 12 Festool

Lekkie, kompaktowe, wszechstronne i zaskakująco mocne. Dwie nowe, akumulatorowe wiertarko-wkrętarki 12V: CXS 12 i TXS 12 to świetne, uniwersalne wiertarko-wkrętarki w wielu codziennych zadaniach. Kompaktowa i poręczna konstrukcja ułatwia pracę nawet w ograniczonych przestrzeniach.

Do CXS/TXS 12 można stosować liczne nasadki, które znacznie zwiększają promień działania.

 

Kompaktowa konstrukcja i imponująca wydajność to cechy obu akumulatorowych wiertarko-wkrętarek CXS 12 i TXS 12. CXS/TXS 12 są doskonałym uzupełnieniem większych modeli CXS/TXS 18. Wszystkie10 nasadek przeznaczonych do wkrętarek 18 V pasuje idealnie.

Dołączone akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi ładowarkami z asortymentu produktów akumulatorowych 18 V. Dodatkowo ładowarka TCL 6 jest już zawarta w zestawie. Dzięki mocnemu, bezszczotkowemu silnikowi EC-TEC nowe wiertarko-wkrętarki doskonale radzą sobie z każdym zadaniem montażowym.

Jak sama nazwa wskazuje, wiertarko-wkrętarki dostępne są w wersjach w kształcie litery C i T. Typowy dla Festool, unikalny kształt litery C umożliwia precyzyjną pracę w osi wiercenia i wkręcania. Klasyczny kształt litery T zapewnia łatwą obsługę i niewielką odległość od obrabianego przedmiotu. Oba kształty: C i T są identyczne pod względem technicznym i ergonomicznym.

Przedstawione modele imponują kompaktowymi wymiarami i niewielką wagą, dzięki czemu nawet prace montażowe w ograniczonej przestrzeni nie stanowią problemu. Razem z akumulatorem i zaczepem do paska obie wiertarko-wkrętarki ważą zaledwie 1200 gramów.

Nawet bardziej wymagające zadania mogą być perfekcyjnie wykonane za pomocą nowej CXS/TXS. Pomocne są przy tym liczne nasadki FastFix i wyposażenie CENTROTEC.

Kompaktowa moc akumulatora

Wiertarko-wkrętarka CXS/TXS 12 jest optymalnie wyposażona, posiada: schowek na bity, sterowanie LED, zaczep do paska i kompaktowy akumulator. Najważniejsze jest przy tym elastyczne wiercenie i wkręcanie – wszystkie nasadki dotychczasowych wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 18 V Festool są kompatybilne także z nowymi modelami CXS/TXS 12.

Zintegrowane diody LED umożliwiają precyzyjną pracę nawet w ciemnych narożnikach. Światło ciągłe, podświetlenie w trakcie pracy lub wyłączenie oświetlenia LED jest możliwe przy użyciu pokrętła nastawczego, gdzie również znajduje się regulacja momentu obrotowego. Zawsze pod ręką, ale też możliwość zwolnienia ręki w odpowiednim momencie. Możliwość zamocowania uchwytu do paska zarówno po lewej, jak i prawej stronie.

Zdecydowanie więcej niż „tylko” moc

„Technologia akumulatorowa i urządzenia zasilane akumulatorowo to ważny trend na rynku narzędzi. Również nasza firma nieustannie rozszerza swoją ofertę w tym zakresie. Ważny jest dla nas rezultat, tak aby narzędzia funkcjonowały perfekcyjnie, a jednocześnie czyniły pracę rzemieślnika łatwiejszą, bezpieczniejszą i lepszą” – mówi Sascha Menges, CEO Festool GmbH. To podejście jest widoczne w nowej ofercie produktów akumulatorowych Festool. Dotyczy to m.in. akumulatorowej pilarki tarczowej CSC SYS 50, zagłębiarki TSC 55 K, akumulatorowej wkrętarki udarowej QUADRIVE TPC oraz egzoszkieletu ExoActive, który już jest dostępny w sprzedaży u wybranych dystrybutorów Festool.

Gwarancja all-inclusive

Festool to nie tylko niezawodne elektronarzędzia. To również najwyższej jakości obsługa, w tym bezpłatny pakiet usług w ramach Gwarancji all-inclusive. W ramach gwarancji kompleksowa naprawa realizowana jest szybko, dokładnie i bezpłatnie przez pierwsze trzy lata. Wymieniane są nawet części zużywające się podczas standardowej eksploatacji, jak i uszkodzone baterie czy ładowarki. Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich narzędzi Festool zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Szczegółowe warunki gwarancji Festool dostępne są na stronie www.festool.pl/serwis.

Nowe akumulatorowe wiertarko-wkrętarki CXS 12 i TXS 12 są już dostępne w sprzedaży u Autoryzowanych Dystrybutorów Festool. Więcej informacji znajduje się na stronie www.festool.pl.

Dane techniczne CXS 12/TXS 12:

– napięcie akumulatora – 10,8 V,
– biegi – 2,
–prędkość obrotowa na biegu jałowym 1./2. bieg – 0-470/0-1600 min-1,
– średnica wiertła do drewna/stali – 35/10 mm,
– regulacja momentu obrotowego 1./2. bieg – 1,1-8/0,4-2,3 Nm,
– maks. moment obrotowy w drewnie/stali – 17/30 Nm,
– zakres mocowania uchwytu wiertarskiego – 1-10 mm,
– pojemność akumulatora – 2,5 Ah,
– waga produktu – 1,2 kg (z uchwytem wiertarskim, akumulatorem i zaczepem do paska).

Festool FinansowaniePLUS

Dzięki programowi Festool FinansowaniePLUS przedsiębiorcy w Polsce mogą już teraz bez naruszenia płynności finansowej doposażyć swój warsztat lub pojazd w wysokiej jakości narzędzia. Jak to możliwe? To proste: wystarczy udać się do dystrybutora Festool uczestniczącego w programie, żeby otrzymać ofertę finansowania. Program Festool FinansowaniePLUS, to inwestycja dla klientów, która trwa 36 miesięcy i jest rozłożona na równe raty. Przedsiębiorca, który skorzysta z programu od początku jest właścicielem finansowanych narzędzi, a po ich zarejestrowaniu do Gwarancji all-inclusive w ciągu 30 dni od zakupu, otrzymuje pełną ochronę swoich narzędzi przez kolejne 3 lata.

https://www.festool.pl/kampanie/microsites/finansowanie

Oba modele imponują kompaktowymi wymiarami i niewielką wagą. Nawet prace montażowe w ograniczonej przestrzeni nie stanowią problemu.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług