KOMBI-LIFT

Multifunkcjonalność jest jednym z kluczowych atrybutów podczas wybierania mebli. Chcąc umożliwić klientom wzbogacenie ich oferty o innowacyjne rozwiązania, firma Pivexin proponuje szereg ciekawych aplikacji, które można uzyskać, stosując sprawdzone produkty z jej oferty.

KOMBI-LIFT jest specjalistyczną sprężyną gazową, której właściwości oscylują pomiędzy grupą LIFT-O-MATÓW i BLOC-O-LIFTÓW. Siłownik ten wyróżnia połączenie w jednym produkcie funkcji blokowanej i nieblokowanej sprężyny gazowej. Dzięki specjalistycznej budowie wewnętrznej KOMBI-LIFT umożliwia zablokowanie mechanizmu przyciskiem na dowolnej wysokości w kierunku wysuwania, dając równocześnie możliwość ręcznego złożenia bez konieczności ponownego zwalniania blokady. Dodatkową funkcją KOMBI-LIFT jest wybór zakresu, w którym sprężyna gazowa może być obsługiwana z blokadą według indywidualnych potrzeb.

Dzięki wzbogaconej funkcjonalności KOMBI-LIFT może znaleźć szereg zastosowań w przemyśle meblarskim, rozwijającym się bardzo prężnie i poszukującym coraz to nowszych i bardziej innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko będą czyniły dany mebel atrakcyjniejszym dla oka, ale będą także spełniały funkcje praktyczne, zwiększając komfort użytkownika.

Ostatnimi czasy jednym z ciekawszych zastosowań KOMBI-LIFT, które spotkało się z szerokim zainteresowaniem w branży hotelarskiej, było jego użycie jako pomocy w podnoszeniu łóżka.

Za pomocą dźwigni ukrytej pod łóżkiem blokada na sprężynie zostaje zwolniona, dzięki czemu stelaż swobodnie się unosi, umożliwiając wygodny dostęp do powierzchni pod łóżkiem. Przywrócenie łóżka do pozycji wyjściowej nie wymaga ponownego zwolnienia blokady.

Kolejnym ciekawym przykładem jest użycie sprężyn gazowych typu KOMBI-LIFT do odchylania blatu we wszelkiego rodzaju stolikach bądź biurkach. Służą one w głównej mierze za pomoc w podnoszeniu wierzchniej części stołu bez konieczności udziału siły manualnej. Użycie sprężyn gazowych KOMBI-LIFT z powodzeniem zwiększy standard mebla oraz zapewni inspirujący wygląd.

Idąc z duchem czasu, Pivexin Technology Sp. z o.o. oferuje, oprócz sprężyn gazowych, gamę produktów SOFT-O-TOUCH, niemieckiej firmy AWP GmbH. Komponenty te obejmują cały komplet akcesoriów potrzebnych do zwolnienia blokady w sprężynie gazowej. Największy wybór różnego rodzaju przycisków: od plastikowych, poprzez aluminiowe i chromowane przyciski i kostki zwalniające różnego kształtu. Każdy z nich jest dostępny w kolorach palety RAL. Każdy system może być złożony pod indywidualne potrzeby klienta.

Specjalnie dla czytelników miesięcznika „Meble, Materiały i Akcesoria” firma Pivexin Technology przygotowała wyjątkową ofertę. Każdy klient, który zapyta o oferowane przez nią sprężyny gazowe LIFT-O-MAT, KOMBI-LIFT oraz systemy zwalniające SOFT-O-TOUCH AWP, powołując się na ten artykuł, otrzyma aż 15% rabatu. Dostawca zaprasza do kontaktu i współpracy.

(ap)

.