Już w sobotę startują Targi Dremasilesia!

Już w tę sobotę, 23 kwietnia, rozpoczynają się Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia! Zapraszamy wszystkich z branży drzewno-meblarskiej do Expo Silesia w Sosnowcu! Wydarzenie potrwa 3 dni, od soboty – 23 kwietnia, do poniedziałku – 25 kwietnia 2016 r.

Spędźcie z nami cały weekend! Wszyscy uczestnicy będą mogli zwiedzić ciekawą ofertę wystawienniczą i porozmawiać z liderami branży, a także wziąć udział w atrakcyjnych tematycznie konferencjach (Strefa Wiedzy koordynowana przez portal Drewno.pl, Strefa Parkietu przygotowana przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy, Strefa Bezpieczeństwa Maszyn zorganizowana z inicjatywy Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA).

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia 2016 to kompleksowa oferta adresowana do małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, dająca szansę zapoznania się z szeroką gamą innowacyjnych rozwiązań, co zdecydowanie wpłynie na zwiększenie konkurencyjności danej  firmy na rynku. Uczestnictwo w nich to także świetna perspektywa nawiązywania nowych kontaktów oraz budowania długoterminowych relacji z liderami sektora drzewno-meblarskiego.

DremaSilesia, obchodząca w tym roku jubileusz X edycji, ewoluowała do rangi wydarzenia, które obok bogatej oferty ekspozycyjnej, ukazującej przełomowe możliwości technologiczne, prezentuje również interesujące przestrzenie specjalne i oferuje szereg wydarzeń towarzyszących.

Zapraszamy!
TARGI MASZYN I NARZĘDZI DO OBRÓBKI DREWNA DREMASILESIA
23-25 KWIETNIA 2016
Centrum Targowo-Konferencyjne
Expo Silesia
41-219 Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich 124

Źródło: MTP.