pojemniki do przypraw

IP LAB – trendy Interprint na targach Meble Polska

Uważna obserwacja rzeczywistości i dostosowanie do zmieniających się oczekiwań to zasady, którymi kieruje się firma Interprint, tworząc nowe propozycje dekorów. Jakie nowości przygotował producent? O tym będzie się można przekonać podczas targów Meble Polska 2022.

 

Poznańskie targi Meble Polska, jedno z najważniejszych wydarzeń branży meblarskiej, rozpoczną się już 16 maja. Podczas tegorocznej edycji warto spotkać się z firmą Interprint. Będzie ona obecna na terenie kompleksu targowego w Poznaniu w strefie GARDENcity w sali Tabasco (16.05-18.05 w godzinach 10.00-17.00 oraz 19.05 w godzinach 10.00-15.00).

Firma w tym roku, zamiast tradycyjnego stoiska targowego, przygotowała laboratorium inspiracji – IP LAB. To nowa formuła spotkania z designem. Ma ona sprzyjać poznaniu różnorodnych wzorów, faktur i barw oraz poszukiwaniu ich połączeń, odkrywaniu nowych zestawień. Wśród inspiracji pojawią się również dekory, które pozwolą stworzyć własne kompozycje. Być może staną się one punktem wyjścia dla projektów nowych przestrzeni, poszerzą dekoratorskie horyzonty i sprawią, że na nowo spojrzymy na znane materiały.

W strefie spotkań Interprint będzie można również obejrzeć nowe, wcześniej nieprezentowane dekory, ale także znane już na rynku, jak: Artisan, Justus czy Viking Oak. Strefa Interprint to miejsce spotkań, rozmów i duża dawka inspiracji.

Do zobaczenia!

Dekory i inspiracje dostępne są na stronie https://www.interprint.com/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług