Inspirujące nowości firmy Nomet

Na tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract polski producent jak zawsze przygotował wiele nowości i premierowych kolekcji. Stoisko firmy Nomet swoją oprawą przyciągało uwagę zwiedzających. Nie przyćmiło jednak oferty zgodnej z obowiązującymi trendami. Z ogromnym entuzjazmem przyjęto premiery nowych produktów.

 

ROG

Wśród nowości zaprezentowana została kolekcja ROG stworzona jako idealne dopełnienie łazienek. Kształty elementów kolekcji są geometryczne i łagodne jednocześnie. Subtelne zaokrąglenia dodają przyjemnej lekkości. Estetyka ta ma łagodzić zmysły i wprowadzać do wnętrz harmonijny rys. Patrząc na tę kolekcję, trudno nie zwrócić uwagi na nieoczywiste połączenie form – stożka oraz koła. Taka zabawa konwencją sprawia, że prezentują się bardzo nietypowo pomimo zastosowania najprostszych, geometrycznych środków stylistycznych.

OTOKA

Swoją premierę miała również kolekcja OTOKA, której urok tkwi w prostych i naturalnych kształtach. Inspiracją do jej stworzenia były obłe, wypłukane przez rzekę kamienie.
Linia klamek i wieszaków przykuwa uwagę płynną, rzeźbiarską formą, która doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Wykończona w złocie lub chromie perfekcyjnie prezentuje się w eleganckich wnętrzach z dużą ilością naturalnego kamienia oraz olejowanego drewna. Pokrycie w kolorze tytanu doskonale wpisze się w ekskluzywne, minimalistyczne wnętrza. Możliwość wyboru spośród aż dziewięciu wariantów kolorystycznych otwiera drzwi do idealnego dopełnienia każdej wizji.

RITMO

Firma Nomet nieustannie kładzie nacisk na rozwój nowych produktów, dlatego wśród nowości zaprezentowała system RITMO, który daje możliwość samodzielnej aranżacji według indywidualnych potrzeb użytkownika. Otwarta forma zapewnia wizualną przejrzystość i lekkość. Samo mocowanie pozwala na zawieszanie akcesoriów na pożądanym poziomie i łączenie ich swobodnie.

Mnogość rozwiązań, które proponuje polski producent, zdumiewa i zachęca do coraz bardziej śmiałych projektów mebli.

https://www.nomet.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług