Indywidualizm – modułowe rozwiązania firmy Nomet

XXI wiek zaznacza się rosnącym znaczeniem indywidualizmu w codziennym życiu. Ludzie chcą decydować, wybierać i pokazywać swój styl. Przekłada się to również na sferę mebli i wyposażenia wnętrz. Jedną z odpowiedzi na te potrzeby są, zyskujące coraz większą popularność, systemy modułowe. Pozwalają one nabywcy spośród szeregu elementów wybrać te najbardziej mu odpowiadające i stworzyć własny, indywidualny zestaw.

System Rona oraz stelaż pod umywalkę Nesto to produkty firmy Nomet, które doskonale wpisują się w ten trend.

Rona

Rona to system zawieszek w formie półek lub wieszaków do szafek i wnęk. Jest to rozwiązanie uniwersalne. Poza łazienkami sprawdzi się także w innych pomieszczeniach.

Rona oferowana jest w dwóch wersjach różniących się sposobem montażu. W wersji wewnętrznej profil do wieszania półek ukryty jest pomiędzy bocznymi frontami a plecami szafki, dlatego jego montaż wiąże się z piłkowaniem frontów. W wersji zewnętrznej profil montuje się do narożników w głębi szafki lub wnęki. Obydwa warianty dają użytkownikowi możliwość dowolnej konfiguracji półek i wieszaków.

System Rona dostępny jest w kolorze antracytowym.

Nesto

Nesto to komplet nóg stalowych przeznaczonych do zastosowania w łazienkach i pomieszczeniach kąpielowych jako stelaż do blatu pod umywalkę albo stelaż stolika na akcesoria kąpielowe. Ten nowoczesny, prosty w formie wyrób oferowany jest w kolorze czarnym matowym.

(opr. jz)