HLT – od projektu do realizacji

Firma HLT.pl, produkująca zaawansowane systemy oświetleniowe dla branży nie tylko meblarskiej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stale realizuje coraz to nowsze projekty oświetlenia z LED. Aby sprostać wymaganiom i ciągle zmieniającym się trendom, polski producent kładzie duży nacisk na kreatywność w projektowaniu i poszukiwaniu nowych przestrzeni do oświetlenia.

„Podążając za tym, że oświetlenie LED można dopasować niemal do każdego wnętrza, staramy się jak najtrafniej zaaranżować wnętrze oświetleniem, aby wydobyć piękno i podkreślić charakter danego pomieszczenia” – mówi Natalia Kohut, manager w dziale sprzedaży w firmie HLT. „Ponadto oświetlenie LED poza funkcją dekoracyjną spełnia przede wszystkim funkcję użytkową, oświetlając pomieszczenie adekwatnie do oczekiwań klienta”.

Główne zainteresowanie oświetleniem meblowym ukierunkowane jest na meble kuchenne, szafy, witryny oraz łóżka do sypialni. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się oświetlenie mebli do przedpokoju, komód czy mebli wypoczynkowych. W tym miejscu chcielibyśmy przedstawić aranżację przedpokoju oświetlonego oprawami HLT. Taki aranż pokazuje, jak różnorodne oprawy LED można wkomponować w meble przedpokojowe. Swoje rozmieszczenie znajdują tutaj produkty takie, jak: nóżki LED, drążek LED, wysięgnik LED, lustro LED, Darklight LED, Trend Micro Front, Queen LED czy Trend Mini. „Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie oświetlenia z wbudowanymi czujnikami ruchu włączającymi się w razie potrzeby. Oświetlić można zarówno zewnętrzne części mebli, półki, podświetlić części dolne, wieszaki ścienne, lustra, wnętrza szaf oraz sufity” – mówi Natalia Kohut z firmy HLT.pl. Ciekawym projektem są tutaj nóżki LED stosowane do oświetlenia najniższych części mebli. Zamówić je można w różnych kształtach i barwach świecenia. Wpisanie takiego oświetlenia w wystrój przedpokoju sprawia, że wygląda on efektownie i oryginalnie. Górne części mebli z kolei można oświetlić wysięgnikami LED, które w tym przypadku spełniać będą nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną.

Na uwagę zasługuje podświetlane lustro z LED. Wbudowane w nie diody rozmieszczone wzdłuż, w poprzek lub wokół tafli lustra dają równomierne oświetlenie, charakteryzują się energooszczędnością oraz długim czasem użytkowania. Idealnie wpasowują się w każdy wystrój przedpokoju czy łazienki, stanowią alternatywę oświetlania tradycyjnymi kinkietami.

Przedpokój jest tą częścią mieszkania, która, z racji swojego położenia, jest najciemniejsza, co nie oznacza, że najmniej ważna. Wyposażenie przedpokoju w neutralny blask lamp LED-owych pozwala podkreślić dodatki umieszczone w tej części mieszkania, powiększyć optycznie często niezbyt dużą jego powierzchnię, urozmaicić przestrzeń.

(as)

.