Funkcjonalne gadżety meblowe

Wielbiciele pożytecznych gadżetów o dobrym wzornictwie, mających właśnie zasadniczy wpływ na estetykę naszych wnętrz, docenią ofertę firmy Mebin, w której prócz szeroko znanych, wielokrotnie nagradzanych kolekcji mebli z litego drewna z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną znaleźć można atrakcyjne detale wyposażenia świetnie uzupełniające wystrój domu. Szczególnie bogata pod tym względem jest linia ArtModulo, najwyższej klasy meble w stylu nowoczesnym oraz klasyczny zestaw Lazuryt. Dodatki najlepiej prezentują się na tle mebli z zestawu, z którego pochodzą, ale ich uniwersalne wzornictwo sprawia, że dobrze zaprezentują się też w otoczeniu brył należących do innych kolekcji.

Miłośnicy dobrej lektury z pewnością docenią nowoczesny stojak na książki, wykonany z ciemnego szkła zamocowanego w czarnej podstawie i podobnie zaprojektowany gazetnik, z prostych tafli szkła wbudowanych w podstawę w kolorze czereśni połączonej z czernią. Te lekkie i niezwykle eleganckie przedmioty są odzwierciedleniem współczesnej sztuki użytkowej w najlepszym wykonaniu. Z kolei uwagę koneserów wina przykuje bogaty wybór interesujących wzorniczo stojaków na ten szlachetny trunek. Są tu i lekkie designerskie konstrukcje do postawienia na stole i wysokie stojaki podłogowe, czy to w formie tradycyjnej butelczarki, czy też w kształcie ustawionej pod kątem ścianki eksponującej fantazyjnie zawieszone na niej butelki. Nieodzownym elementem aranżacyjnym i praktycznym w każdym wnętrzu jest oświetlenie. Mistrzowskie rozwiązania takie jak podświetlenie szafek i szklanych półek znajdują dopełnienie w lampach stojących, stylizowanych na płomień świecy, w kolorystyce odpowiadającej barwom zestawu – czarne z czereśniową ramą w ArtModulo i białe, ze szkła otoczonego kasztanową lub czereśniową obwódką w linii Lazuryt.

Dzięki dbałości producenta mebli o stworzenie kompleksowo urządzonego wnętrza, nie będzie problemu z dobraniem odpowiedniego stojaka na płyty CD w kształcie harmonijnie wpisującym się w cechy wybranego stylu. Łagodnie wygięta linia stojaka nawiązuje do układu zdobień charakterystycznych dla klasycznego zestawu Lazuryt, zaś w ArtModulo proponuje się czereśniowy prosty stelaż ze szklanymi półkami.

Gustowne przyborniki na biurko, występujące zarówno w wersji czereśniowo-czarnej charakterystycznej dla kolekcji ArtModulo, jak i w wybarwionym kasztanowo drewnie w zestawie Lazuryt nawiązują do najlepszych wzorów wyposażenia eleganckiego gabinetu. Ten element klasyki podkreśli jego niezwykłą atmosferę i nada mu prestiżowy charakter. Niebanalnym uzupełnieniem aranżacji są też stoliki śniadaniowe – w nowoczesnej prostej formie z ciekawą wzorniczo tkaniną w zestawie ArtModulo, lub w formie praktycznej tacy z wygodnymi uchwytami, na subtelnych nóżkach w zestawie Lazuryt. Te eleganckie dodatki są wyrazem dbałości projektantów o zapewnienie domownikom wygody i komfortu.

Ściany we wnętrzach mogą ozdobić oryginalne zegary i zestawy pogodowe – praktyczne urządzenia zaprojektowane jako interesujące akcenty kolorystyczne i kompozycyjne, podkreślające charakter wnętrz. Ze stylowymi i funkcjonalnymi gadżetami meblowymi, zarówno salon jak i miejsce do wypoczynku zawsze będą wyglądały ekskluzywnie i wytwornie.

Źródło: Afir Biuro PR firmy MEBIN

.