Fronty i panele 3D firmy Kobax

Firma Kobax® jest obecna na rynku meblarskim od 1977 roku. Dzięki doświadczeniu w produkcji komponentów meblowych oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej przedsiębiorstwo ciągle się rozwija. Bogaty i nowoczesny park maszynowy umożliwia wytwarzanie produktów na najwyższym poziomie. Producent posiada w swojej ofercie bogatą kolekcję frontów meblowych, paneli 3D oraz parapetów wewnętrznych.

Kobax produkuje fronty meblowe proste i gięte, które mogą zostać wykończone lakierami, okleinami oraz foliami PVC dostępnymi w ofercie. Firma dysponuje foliami matowymi, połyskowymi oraz drewnopodobnymi w różnych barwach i odcieniach, okleiną naturalną i modyfikowaną oraz lakierami z wzorników ICA, RAL i NCS. Oprócz standardowych frontów meblowych istnieje możliwość wykonania witryn oraz witryn szprosowych. Producent posiada wzory nadające się zarówno pod folię, jak i pod lakier. Dodatkowo oferuje zamówienie szkła do witryn oraz innych dodatków meblowych, takich jak: pilastry, blendy, winiarki czy listwy wieńczące. Fronty meblowe z kolekcji firmy Kobax to wzory idealnie pasujące zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Każdy klient znajdzie tu coś dla siebie. Chcąc zadowolić odbiorców, producent nieustannie poszerza swoją ofertę o nowe wzory.

Oferowane przez Kobax panele 3D idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz. Zastosowanie ich jest szerokie, oprócz możliwości montażu paneli na ścianie można je zastosować jako fronty meblowe, maskownice grzejnikowe, ścianki działowe czy elementy dekoracyjne. Panele 3D to propozycja dla osób, które pragną wykończyć swoje wnętrze w sposób niepowtarzalny i luksusowy. Szeroka gama kolorystyczna folii PVC, lakierów i oklein daje nieograniczone możliwości kompozycji paneli we wnętrzach.

W asortymencie firmy, oprócz produktów wytwarzanych samodzielnie, można znaleźć również różnego rodzaju płyty meblowe, blaty kuchenne, obrzeża oraz akcesoria meblowe renomowanych i znanych marek. Dodatkowo nowością, jaką Kobax wprowadził do oferty w ostatnim czasie, są fronty artystyczne i dekoracje pouring. Produkty te nie są produkowane masowo! Namalowane wzory nie są powtarzalne, każdy z nich jest unikatowy. Kolorystyka, format i kształt jest do wyboru, jednak większe formaty nie zawsze da się technicznie wykonać.

Wszystkie dzieła można wykonać na płycie wiórowej (kwadrat, prostokąt) oraz na MDF i HDF (kwadraty, prostokąty i różne kształty– koła, elipsy, heksagony itp.), w zależności od przeznaczenia.

Elementy te będą świetnym dodatkiem, który nada niebywałego charakteru aranżowanym wnętrzom.

Kobax® to marka, której wizerunek budowany jest dzięki maksymalnemu dopasowaniu się do wymogów i potrzeb klientów, dlatego producent poszerza swoją ofertę wzorniczą i kolorystyczną, używając nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości materiałów.