Frezy V3D-XB – ogranicza nas tylko wyobraźnia

Firma N-POL cutting tools® po raz kolejny wprowadziła bardzo innowacyjne rozwiązanie w postaci gotowego zestawu frezów o nazwie rynkowej V3D-XB. Produkt ten pokrywa zapotrzebowanie na frezy do obrabiarek CNC, którymi można wykonać najbardziej poszukiwane wzory paneli ściennych czy frontów kuchennych 3D. Dodatkowo wprowadza własne opracowania wzorów frezów, które nie tylko ułatwiają pracę, ale i są bardzo ekonomiczne i wydajne. Jego premiera odbyła się na targach DREMA 2023 w Poznaniu.

 

Zestaw składa się grupy 6 wzorów, które klient może sobie wybrać w zależności od zapotrzebowania w produkcji. W każdym z tych wzorów równocześnie można wybrać różne średnice narzędzi. Dzięki znanej już powłoce ochronnej X-tremeBlue® frezy te zyskują dodatkowo na wydajności i można je wielokrotnie ostrzyć.

Producent z ogromnym doświadczeniem

N-POL cutting tools® to polskie przedsiębiorstwo, które w przyszłym roku będzie obchodzić 30-lecie swej działalności. Firma osiada w swej ofercie 3 zastrzeżone wzory użytkowe na narzędzia: V807XB, V809XB i V406XB oraz rozpoznawalną na całym świecie innowacyjną powłokę ochronną X-tremeBlue®. N-POL cutting tools to nowoczesny zakład produkcyjny, specjalizujący się w produkcji frezów z węglika spiekanego (VHM), który eksportuje swe produkty do ponad 50 krajów na całym świecie.

Najwyższa jakość i precyzja

Zestaw frezów V3D-XB to nowa grupa narzędzi wytwarzana z najlepszego gatunku węglika spiekanego. Produkcja odbywa się na ultranowoczesnych maszynach CNC z pełną kontrolą wymiarową i konturową. Wiązka laserowa skanuje krawędź i wymiary ostrza podczas cyklu produkcyjnego na szlifierce produkcyjnej CNC. W przypadku drobnej odchyłki od profilu maszyna wprowadza korektę toru szlifowania, aż do uzyskania zadanego profilu w tolerancji sięgającej do 0,002 mm. Dzięki temu gotowy produkt jest w 100% zgodny z zadanym profilem.

Dwie wersje

Opracowane wzory frezów są tak dostosowane do potrzeb rynku, aby producenci paneli 3D ograniczali do minimum ilość operacji na maszynie. Frezy profilowe są oferowane w dwóch wersjach. Pierwsza posiada przy wyjściu z materiału mały promień na ostrzu, co pozwala za jednym frezowaniem delikatnie złamać krawędź MDF, aby podczas lakierowania uzyskać lepszą jakość warstwy lakieru. Druga wersja to taki sam profil, ale bez promienia na wyjściu z materiału. Tę drugą wersją można dowolnie regulować głębokość frezowania.

V3D-XB vs PCD

W porównaniu do produkowanych na zamówienie frezów z PCD klient otrzymuje już gotowy zestaw frezów, zamykający praktycznie całą paletę możliwości wzorów. Nie oznacza to, że nie można dokonać modyfikacji pod jego indywidualne potrzeby. Zestaw jest kilkukrotnie tańszy niż pojedyncze frezy z PCD, które wykonuje się na zamówienie. V3D-XB to profesjonalne frezy do każdych warunków obróbki. Każdy z frezów z zestawu można wielokrotnie ostrzyć, co przekłada się na ich ekonomię użytkowania.

Światowa nowość

Zestaw frezów V3D-XB jest obecnie najnowszym produktem firmy N-POL cutting tools. Nowość ta jest oferowana w sprzedaży na wszystkich rynkach świata poprzez partnerów handlowych polskiego producenta.

https://www.npol.com.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług