Folie made by Schattdecor

Firma Schattdecor cały czas pracuje nad rozwojem nowych technologii i produktów, dzięki czemu oferuje swoim klientom rosnące portfolio wyrobów.

 

Te działania widoczne są w rozwoju produktów foliowych, począwszy od folii klasycznych, przez folię Smartfoil 3D, folię Smartfoil EVO, aż po najnowsze rozwiązania, takie jak: folia Smartfoil Nature czy termoplastyczne folie Smartflex. Folie Schattdecor cechuje bardzo wysoka jakość, która jest rezultatem niezwykle zaawansowanej technologii, przy pomocy której są one wytwarzane. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej kombinacji podłoża, systemów lakierniczych i lakierów oraz parametrów procesu otrzymuje się produkt dopasowany dokładnie do potrzeb klienta pod kątem zarówno typu nośnika i jego grubości, jak i odporności chemicznej i mechanicznej oraz wartości połysku. Powszechnie stosowane są również dodatkowe efekty – wizualne i dotykowe. W roku 2024 swoją premierę będą miały dwie kolekcje: Prime Collection by Schattdecor oraz Smartflex Selection by Schattdecor.

Nowa edycja kolekcji magazynowej Prime Collection 24/25

Asortyment tej kolekcji obejmuje specjalnie wyselekcjonowane folie, które odznaczają się trendową kolorystyką oraz stałą dostępnością – od jednej rolki i prosto z magazynu. Mając na uwadze mnogość rozwiązań wzorniczych na rynku oraz czas, jaki potrzebny jest do implementacji nowych dekorów – obecny katalog będzie funkcjonować przez okres dwóch lat.

Kolekcja magazynowa składa się z nowości wzorniczych, bestsellerów, folii w ciągłej produkcji oraz bogatej gamy dekorów jednobarwnych. Wszystkie folie odznaczają się ciekawymi efektami optycznymi i haptycznymi na powierzchni. Kolekcja obejmuje łącznie 60 wzorów folii finish.

Smartflex Selection

Kolejna propozycja dotyczy selekcji ponad 20 folii na bazie PP – Smartflex Selection, dostępnych na zamówienie, również już od jednej rolki.

Folie Smartflex są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku wyposażenia wnętrz na folie termoplastyczne. Ze względu na właściwości takie jak nieprzepuszczalność, sprawdzą się one doskonale w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności – np. w łazienkach czy kuchniach.

Dzięki swojej elastyczności są idealne do opłaszczowania profili, na przykład w produkcji drzwi i ościeżnic oraz sprawdzają się w elementach składanych, na przykład tylnych ścianek mebli.

Jest to produkt, który spełnia najwyższe wymagania dotyczące funkcjonalności i estetyki, ponieważ jest odporny na zabrudzenia, łatwy w czyszczeniu i zmniejsza podatność na powstawanie odcisków palców.

Folie z grupy Smartflex występują zarówno w wersji jednobarwnej, tzw. UNI, jak i odwzorowującej drewno i inne materiały. Co jest dodatkową zaletą – do ich produkcji wykorzystuje się te same matryce druku co w przypadku folii na nośnikach papierowych. Dzięki temu w wielu przypadkach migracja dekoru z papieru na folie termoplastyczne nie stanowi dużego wyzwania.

Folie Smartflex z oferty Schattdecor

Usługi dodatkowe

Schattdecor w ramach serwisu zapewnia również swoim klientom szereg usług dodatkowych. Składają się na nie: profesjonalne doradztwo wzornicze i trendowe, wybarwienia cyfrowe i laboratoryjne, a także wsparcie technologiczno-procesowe wykwalifikowanych techników wdrożeniowych, w ramach którego organizowane są szkolenia produktowe, nadzór nad wdrożeniami i próbami technologicznymi oraz pomoc w optymalizacji procesów produkcyjnych związanych z wyrobami foliowymi.

Więcej informacji o opisywanych produktach będzie można uzyskać już wkrótce podczas targów Meble Polska 2024. Firma Schattdecor zaprasza do hali 3, na stoisko nr 16.

https://www.schattdecor.com/pl

Folie Smartflex made by Schattdecor na drzwiach produkcji firmy Invado – kolekcja Laminolack (zdjęcia Invado).

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług