Firma WEINIG zadowolona z HOLZ-HANDWERK 2022

Po dwóch latach przerw związanych z pandemią targi HOLZ-HANDWERK 2022 odbyły się w końcu ponownie. Liczby pokazały, że letnia edycja tej imprezy w Norymberdze dla firmy WEINIG zakończyła się sukcesem. Producent sprzedał 58 maszyn, urządzeń i usług obydwu marek WEINIG i HOLZ-HER. Zamówienia pochodziły z 43 krajów.

 

Grupa WEINIG, która wyraźnie zaangażowała się w targi jeszcze przed rozpoczęciem Holz-Handwerk, była reprezentowana w pełnym zakresie. Na 1600 m2 zaprezentowano szeroką paletę produktów. Nacisk położono nie tylko na maszyny, ale także na oprogramowanie i usługi serwisowe oferowane przez producenta maszyn z Tauberbischofsheim.

Stoisko WEINIG podczas targów Holz-Handwerk 2022. Fot.: Grupa Weinig

 

Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się przede wszystkim rozwiązania z zakresu strugarek i strugarko-żłobiarek, a także maszyn do obróbki CNC i produkcji okien. I tak na przykład światowa nowość w sektorze CNC, Vario MC 50 firmy WEINIG, zaprezentowana po raz pierwszy na Holz-Handwerk, po targach nie wróciła już do fabryki. Maszyna wzbudziła na targach taki zachwyt, że została sprzedana bezpośrednio ze stoiska.

Grupa WEINIG potwierdza również to, co podkreślają inni. Choć tegoroczny duet targowy Holz-Handwerk i Fensterbau Frontale zdołał osiągnąć tylko jedną trzecią zwykłej liczby odwiedzających (ok. 28 tys. w porównaniu do 110 tys. w 2018 r.), spadek ten nie znalazł odzwierciedlenia w wynikach sprzedaży.

Eksperci WEINIG przeprowadzili ponad 1000 rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz partnerami. Stoisko firmy zapełniło się zaledwie pięć minut po otwarciu bram dla publiczności i opustoszało dopiero wieczorem. Firma z długoletnią tradycją postrzega targi jako pełen sukces i widzi w nich potwierdzenie, że innowacyjne rozwiązania zawsze przekonują – nawet w nietypowych warunkach ramowych.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług