Elektronarzędzia – nowości w ofercie Würth Polska

Elektronarzędzia są nieodzownym elementem każdego warsztatu. Ułatwiają pracę i zwiększają jej efektywność, co pozwala na szybsze zakończenie remontów czy napraw. Warto również śledzić, co dzieje się na rynku, ponieważ regularnie pojawiają się nowe rozwiązania w tym obszarze. Pomagają one jeszcze bardziej usprawnić działania produkcyjne. Na uwagę zasługują najnowsze produkty od Würth Polska, które właśnie pojawiły się w sprzedaży.

 

Würth Polska, renomowany dostawca narzędzi i akcesoriów, w swojej czerwcowej ofercie prezentuje szereg nowoczesnych elektronarzędzi. Każde z nich zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej wydajności i niezawodności, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wybrane z nich prezentujemy poniżej.

Zestaw elektronarzędzi w torbie ABS/AWS/ASS COMPACT M-CUBE

Zestaw zawiera trzy elektronarzędzia i torbę. W skład zestawu wchodzą: wiertarko-wkrętarka akumulatorowa ABS 18 COMPACT M-CUBE, która charakteryzuje się maksymalną trwałością użytkową dzięki metalowemu uchwytowi wiertarskiemu Röhm 13 mm; szlifierka kątowa akumulatorowa AWS 18-125 P COMPACT M-CUBE, współpracującą z tarczami o średnicy 125 mm, zapewniająca bezpieczną pracę dzięki przełącznikowi czuwakowemu i funkcji błyskawicznego wyhamowania tarczy po zwolnieniu włącznika maszyny; oraz kompaktowy klucz udarowy akumulatorowy ASS 18 COMPACT M-CUBE, z czopem napędowym ½ cala, z regulowanymi ustawieniami mocy i wysokim momentem dokręcającym (regulowanym do 460 Nm) do wszechstronnych zastosowań.

Wszystkie modele wyposażone są w funkcję ciągłego monitorowania silnika, co zapobiega jego przeciążeniu i zapewnia długą żywotność urządzenia. Układ elektroniczny silnika wyłącza go w przypadku zablokowania, przeciążenia lub przegrzania. Wydajny, niewymagający konserwacji, bezszczotkowy silnik EC z zapasem mocy stabilizuje obroty silnika pod obciążeniem.

 

Wyrzynarka akumulatorowa APS 18 COMPACT

To precyzyjne i mocne narzędzie do uniwersalnych zastosowań w drewnie. Jej silnik bezszczotkowy EC zapewnia długą żywotność, wydajność i małe wymagania konserwacyjne. Łatwa, beznarzędziowa wymiana brzeszczotów z automatycznym wyrzutem, osłona przeciwpyłowa optymalizująca odprowadzanie wiórów oraz 5-stopniowa regulacja prędkości sprawiają, że jest to narzędzie idealne do różnych zastosowań. Przełączane oświetlenie LED, zintegrowany system odprowadzania pyłu oraz automatyczna przekładnia umożliwiająca powolne rozpoczęcie cięcia i automatyczne zwiększenie prędkości dodatkowo zwiększają komfort użytkowania.

Akumulatorowy wyciskacz AKP 12 COMPACT M-CUBE

Kolejna nowość od Würth Polska to kompaktowy i poręczny pistolet do aplikacji środków o niskiej gęstości. Standardowo przystosowano go do kartuszy o pojemności 310 ml. Może być jednak również stosowany do worków o pojemności 400 ml i 600 ml dzięki opcjonalnym akcesoriom. Natychmiastowe wysprzęganie popychacza i jego automatyczne cofnięcie o kilka milimetrów zapobiegają kapaniu lub wyciekaniu aplikowanej masy. Wskaźnik stanu naładowania na akumulatorze umożliwia stałe monitorowanie pozostałej pojemności.

 

Akumulatorowa frezarka krawędziowa KF 12-A

Akumulatorowa frezarka krawędziowa KF 12-A dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewnia optymalne prowadzenie narzędzia podczas wyrównującego frezowania laminatu i frezowania kształtowego. Zapewnia doskonałą kontrolę głębokości skrawania, szybką makroregulację głębokości oraz zabezpieczenie przed przeciążeniem, co zapobiega uszkodzeniom silnika i akumulatora. Frezarka jest zgodna ze wszystkimi produktami systemu bezprzewodowego 10.8 V i 12 V. Do stosowania z frezami trzpieniowymi o średnicy 6 i 8 mm.

Strug akumulatorowy HO 12-A

Na uwagę zasługuje również strug akumulatorowy HO 12-A, kompaktowy i poręczny, ze środkiem ciężkości zoptymalizowanym do lekkich prac strugania. Urządzenie oferuje szerokość strugania 56 mm. Jego ergonomiczna konstrukcja umożliwia obsługę jedną ręką. Obustronne ostrze struga wykonane z drobnoziarnistych węglików wolframu zapewnia precyzyjne i równe wykończenie powierzchni. Strug jest zgodny z systemem bezprzewodowym 10.8 V i 12 V.

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług