Dzień Projektanta z Gala Collezione

Fabryka Mebli Gala Collezione, właściciel marek Sweet Sit i Gala Collezione, zaprosiła architektów na pierwszą odsłonę ogólnopolskiego cyklu Dzień Projektanta. Spotkanie odbyło się w loftowej przestrzeni bydgoskich Młynów Rothera. Projektanci i przedstawiciele salonów meblowych z całej Polski, wysłuchali wystąpień prezesa Wojciecha Hoffmanna i Grażyny Michalskiej, brand manager Gala Collezione. Eksperci odpowiadali na pytania dotyczące funkcjonalności poszczególnych modeli i zaprezentowali najnowsze kolekcje wielofunkcyjnych sof i foteli. Będą one miały swoją premierę na targach Warsaw Home. Rozmowy były kontynuowane na wspólnym lunchu w zielonej enklawie Bydgoszczy, na Wyspie Młyńskiej, słynącej z pięknych widoków na Brdę.

Gala Collezione, jako ekspert w produkcji mebli tapicerowanych, oferuje nie tylko szeroki asortyment mebli (narożników, sof, zestawów modułowych czy foteli), ale również aktywnie wspiera architektów w ich pracy. Firma zainicjowała właśnie cykl spotkań dla projektantów, będący doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów i rozwiązań w aranżacji domowych salonów.

Dni Projektanta odbywać się będą Autoryzowanych Salonach Gala Collezione na terenie całego kraju. Poprowadzą je specjaliści, posiadający szeroką wiedzę praktyczną zarówno o nowościach produktowych jak i trendach w wykańczaniu wnętrz.

„ Tego rodzaju spotkania, będące kontynuacją naszego Programu Architekt, platformy skupiającej projektantów współpracujących z Gala Collezione, to możliwość rozmowy o wzajemnych oczekiwaniach, doświadczeniach, nadchodzących trendach w aranżacji wnętrz, a także bezpośredniego zapoznania się z ciekawymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, które już wkrótce zaprezentujemy na Warsaw Home, wraz z premierą nowych kolekcji. Jak podkreślali uczestnicy, spotkania na żywo są dużo bardziej korzystne, niż pozyskiwanie informacji o naszych meblach ze strony www. Duże zainteresowanie uczestników wpłynęło na deklarację ze strony firmy o kontynuowaniu tego wydarzenia” – mówi Grażyna Michalska, Brand Manager Gala Collezione.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług