Dwa nowe obrzeża ABS w dekorze Butcherblock

Powierzchnie o wyglądzie Butcherblock są klasykiem w kuchni. Najczęściej są one używane jako blat roboczy, ewentualnie w niszach lub jako półki, w zestawieniu z supermatowymi, jednolitymi powierzchniami. Rzemieślnicy, którzy chcą używać dekorów Butcherblock, znajdą do nich w ofercie firmy Ostermann dwa nowe, atrakcyjne obrzeża ABS – Dąb Butcherblock pory drewna i Orzech Butcherblock pory drewna.

Obrzeża te wyróżniają się powierzchniami z realistycznymi, wyczuwanymi dotykiem porami drewna, co podkreśla ich naturalny charakter i żywą elegancję. Obydwa obrzeża są dostępne w wymiarach standardowych: 23, 33, 43 i 100 x 2 mm i dostarczane już od 1 metra długości w ciągu 48 godzin.

Obrzeże ABS Orzech Butcherblock pory drewna

Osoby, które preferują żywy styl Butcherblock, powinny wybrać obrzeża Ostermann w kolorze „Drzewo orzechowe”. Dzięki swoim różnorodnym, jaśniejszym i ciemniejszym elementom doskonale odwzorowuje klasyczny wygląd blokowo sklejonych desek do krojenia. Elegancki charakter orzecha idealnie pasuje do ciemnoszarych, czarnych i ciemnoniebieskich powierzchni. Dekory można oczywiście kombinować również z jasnymi żółtymi lub zielonymi odcieniami i z ciepłymi białymi lub beżowymi odcieniami.

Obrzeże ABS Dąb Butcherblock pory drewna

W przeciwieństwie do wersji orzechowej dębowe obrzeże Butcherblock ma nieco mniej kontrastującą kolorystykę. Tutaj różne sekcje z elementami typowymi dla dębu złączone są kolor w kolorze. Atrakcyjny, lekko szary odcień naturalny podkreśla wrażenie i doskonale pasuje do wszystkich jasnych i ciemnych jednolitych kolorów. Dzięki dość jednorodnej kolorystyce obrzeże może być kombinowane nie tylko z jednolitymi, ale także z na przykład monochromatycznymi dekorami metalicznymi i kamiennymi.

Dlaczego Butcherblock?

Supermatowe powierzchnie są aktualnie bardzo modne w projektowaniu kuchni. Jednak bez odpowiednich kontrastów szybko wydają się nieco sterylne lub nudne. Aby nadać modnym kuchniom bardziej rustykalnej żywiołowości, blaty robocze, półki lub nisze z bardziej żywymi dekorami drewnianymi, na przykład z eleganckim i ponadczasowym dekorem Butcherblock, są dostępne jako powierzchnie kontrastujące.

Dlaczego od 1 metra?

Jeśli nowe obrzeża potrzebne są wyłącznie do blatu roboczego, pojedynczych półek lub nisz, często podczas zamawiania rolek pozostają niepotrzebne ilości resztek, które muszą być przechowywane, a później nawet zutylizowane. Ostermann zaleca zamówienie obrzeża w niewielkich ilościach, zgodnie z zapotrzebowaniem. Nawet mała ilość obrzeży jest gotowa do wysyłki jeszcze w tym samym dniu.

Więcej informacji o wymienionych produktach można znaleźć, wpisując hasło „Highlights112020” na stronie internetowej firmy Ostermann http://www.ostermann.eu.

Od teraz w firmie Ostermann dostępne są dwa nowe, cienkie obrzeża ABS z dekorem Butcherblock. Na zdjęciu wariant z dekorem „Orzech”, poza tym obrzeże jest dostępne w dekorze „Dąb”.