Design w czasach zmiany

Świat pędzi coraz szybciej, a wraz z nim zmienia się całe nasze otoczenie.  W którym kierunku podąża wzornictwo w czasach wszechogarniającej zmiany? Właśnie to zagadnienie będzie tematem wyjątkowej rozmowy, na jaką zaprasza Interprint. Spotkajmy się 17 maja o godz. 10 w showroomie Design Post Cologne podczas targów Interzum.

Tranasformacja, zmiana, ewolucja i rozwój – to zagadnienia bardzo nieoczywiste. Zwłaszcza jeśli dotyczą kwestii tak trudnej do uchwycenia jak wzornictwo. A jednak to właśnie “TRANSFORM – Interior Design in Changing Times” będzie mottem przewodnim wyjątkowej debaty, jaką już za kilka dni zorganizuje w czasie trwania targów Interzum firma Interprint.

Do rozmowy o przyszłości designu, producent papierów dekoracyjnych, zaprosił pięciu wybitnych specjalistów, uznanych na całym świecie projektantów z European Furniture Industry. Jochen Flacke, Thorsten Keissner, Peter Kern (Niemcy), Atilla Kuzu (Turcja) i Luca Tormena (Włochy) od lat nie tylko śledzą, ale też kreują światowe trendy wzornictwa użytkowego. W ostatnim czasie współpracując z Interprint stworzyli kilka unikalnych dekorów. Jakimi doświadczeniami i refleksjami podzielą się z uczestnikami spotkania w Kolonii? Przekonajcie się sami.

Rozmowę poprowadzą: Salvatore Figliuzzi, Dyrektor ds. Marketingu i Design Development w Interprint i Maurizio Burrato z działu Design Development Interprint. Spotkanie odbędzie się w środę 17 maja godz. 10-10.30 w showroomie Design Post Cologne. Do zabytkowego budynku Design Post Cologne z Koelnmesse można dojść pieszo – to tylko dwie minuty drogi od wyjścia wschodniego.

Źródło/Fot.: PROFUNDO / INTERPRINT

.