Delinia iD – nowe modułowe meble kuchenne w Leroy Merlin

Kuchnia jest bez wątpienia dla większości ludzi najważniejszym miejscem w mieszkaniu. Z tego względu do jej urządzenia przykłada się dużą wagę. Musi być ona funkcjonalna, wygodna, trwała, a dodatkowo ładna. Wyjściem naprzeciw potrzeb klientów w tym obszarze są nowe meble kuchenne Delinia iD, które wprowadził do oferty Leroy Merlin.

 

Delinia iD to efekt wieloletnich badań i testów. System posiada certyfikat europejskiej normy bezpieczeństwa EN14749. Poszczególne elementy (szafki, fronty, uchwyty) można łączyć w dowolny sposób, co pozwala dopasować je do pomieszczeń o różnej wielkości.

W meblach zastosowano nowoczesne rozwiązania funkcjonalne i estetyczne. Użytkownicy do wyboru posiadają zróżnicowane systemy do przechowywania. Wysoką jakość produktu potwierdza 25-letnia gwarancja. Do mebli proponowane są rozwiązania ograniczające negatywny wpływ człowieka na środowisko naturalne. Są to między innymi: wbudowane sortowniki do odpadów, armatura kuchenna oszczędzająca wodę i energię, rozdrabniacze kuchenne montowane w zlewozmywakach oraz fronty szafek z recyklingu.

Szeroka i elastyczna konfiguracja

Modułowe meble Delinia iD umożliwiają stworzenie kuchni ściśle odpowiadającej indywidualnym potrzebom klientów. Sprawdzą się ona zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. W skład kolekcji wchodzi 12 serii: SEVILLA, TOKYO, NORDIC, NEWPORT, PRAGUE, EVORA, SOHO, SOFIA, ROMA, OXFORD, BOSTON, TOSCANE.

Kolekcja zawiera szeroki wybór elementów. Klienci znajdą tu 22 rodzaje frontów w różnych kolorach i stylach, 2 kolory korpusów i 22 rodzaje uchwytów. Pozwala to na wyposażenie każdej przestrzeni w nowoczesnym lub klasycznym stylu. Szafki dolne są dostępne w szerokościach od 15 do 120 cm, zaś szafki górne od 15 do 90 cm. Szafki stojące mogą mieć jako wyposażenie półki, szuflady lub kosze cargo. Szuflady o szerokości od 40 do 120 cm pozwalające na ponad 50 konfiguracji. Dostępnych jest 20 rozwiązań typu cargo do szafek niskich, wysokich i narożnych. Oferowane są także sortowniki dopasowane do wnętrza szafek.

Wszystkie użyte zawiasy posiadają tak zwany „cichy domyk”.

Ergonomia

Meble pozwalają na komfortowe użytkowanie kuchni. Szafki stojące mają wysokość 87 cm, co zapewnia bezproblemową pracę w pozycji wyprostowanej. Montaż zmywarki możliwy jest na wysokości około 50 cm. Szafki nadblatowe z roletami dają wygodny dostęp do wnętrza i ułatwiają utrzymanie porządku.

Gwarancja

Delinia iD to produkt wytrzymały. Na fronty, korpusy i zawiasy obowiązuje 25 letnia gwarancja.

(opr. jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług