Czyste powietrze bez kompromisu

Innowacyjne ekorozwiązania w zakresie systemu odpylania, instalacji transportu pneumatycznego oraz gospodarowania odpadami postprodukcyjnymi stanowią priorytet dla firmy NAWARA. Każdego roku przedsiębiorstwo wprowadza innowacje w zakresie ograniczenia hałasu i energooszczędności. Dokonuje także szeregu modyfikacji konstrukcyjnych objętych programami badawczymi, które pozwalają na ciągłe udoskonalanie oferowanych produktów.

 

Szczególną uwagą firma obejmuje również rozszerzanie asortymentu o propozycje dopasowanych zabezpieczeń systemów odpylania przed pożarem i wybuchem.

W stałej ofercie NAWARA znajdziemy między innymi:
– ściany i komory lakiernicze,
– stoły i odciągi szlifierskie,
– odciągi klejowe i filtry neutralizujące zapachy,
– filtry przemysłowe modułowe, stanowiskowe,
– silosy na biomasę wraz z automatycznym rozładunkiem naprzemienny do kontenerów.
Rozwiązania tego producenta pozwalają na nieprzerwaną pracę systemów odpylania największych fabryk.

Firma prowadzi proces projektowania aż do pełnej realizacji „pod klucz”. Swoje ukończone inwestycje nadzoruje poprzez zdalny serwis. W niejednym przypadku skraca to czas przestoju instalacji, uspokaja i otacza stałą opieką klientów.

Nad spełnieniem misji firmy NAWARA, którą jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie ochrony środowiska, pracuje prężnie rozwijający się zespół. Poprzez kontakty z firmami zarówno polskimi jak i zagranicznymi, oferuje on odbiorcom profesjonalną i aktualną wiedzę z branży filtracji i odciągu odpadów, powstałych podczas obróbki drzewa i nie tylko.

Szeroka oferta urządzeń i instalacji, oparta na obfitym wachlarzu usług jest rezultatem wieloletniej analizy rynku, wynikającej z obsługi zarówno rzemieślników, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie na rynku jest gwarancją pomyślnej współpracy z klientem.

http://www.nawaraserwis.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług