Aluminiowe systemy przesuwne – niezawodne rozwiązania firmy BIMAK

Firma Bimak od początku swojej działalności w 2001 r. trafnie identyfikuje i zaspokaja potrzeby rynku meblarskiego w Polsce oraz za granicą. Oferta producenta jest szeroka, spełniająca zróżnicowane potrzeby klientów. Jego aluminiowe systemy do szaf przesuwnych cieszą się popularnością i uznaniem na rynku meblarskim. Bimak nie ustaje w działaniach zmierzających do zaspokojenia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, dlatego też stawia na rozwój oraz doskonalenie produktów aby zapewnić ich najwyższą jakość. Systemy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, a dzięki nieustannemu poszerzaniu zakresu asortymentu – także w ostatnim czasie wprowadzono do oferty kilka nowości.

 

 

W ofercie firmy Bimak znajdują się unikalne rozwiązania zarówno na polskim, jak i na europejskim rynku meblarskim. Piaskowane profile aluminiowe z powłoką galwaniczną o grubości przekraczającej 15 mikronów, to narzędzie, które zapewnia nie tylko nowoczesny, estetyczny wygląd szaf wykonanych z produktów Bimak, lecz także ich wysoką trwałość.
Wszystkie okucia nośne wyposażono w łożyska kulkowe zapewniające długotrwałą, cichą i bezawaryjną eksploatację. Zostały one potwierdzone certyfikatem zgodności PN EN 15338 2010.

Systemy przesuwne w opakowaniach

W ofercie firmy Bimak dużą popularnością cieszą się gotowe zestawy systemów przesuwnych w opakowaniach. Jest to rozwiązanie bardzo ułatwiające pracę zarówno sprzedawcom, jak i fabrykom, zakładom stolarskim czy wreszcie klientom indywidualnym. Teraz nawet niewykwalifikowani i nieprzeszkoleni w systemach przesuwnych sprzedawcy są w stanie bez problemu wydać nabywcy właściwy towar, nie tracąc czasu na wyszukiwanie poszczególnych elementów. Gwarantuje to wykluczenie niebezpieczeństwa wystąpienia pomyłki w kompletacji produktów. Profile w opakowaniu są dobrze zabezpieczone, co dyskwalifikuje ich uszkodzenie w transporcie. Dzięki temu sprzedawcy unikają problemu z reklamacjami towaru.
Dla kupującego zapakowany, gotowy zestaw z systemem przesuwnym oznacza same korzyści. Przede wszystkim nabywa go on pod konkretny projekt, dzięki temu nie musi magazynować niewykorzystanych profili.
Oferowane przez Bimak zestawy na szafy 2- i 3-drzwiowe dostępne są w trzech długościach: 1,5, 2 i 3 m. Asortyment ten w pełni zaspokaja potrzeby odbiorców.

Loft

Producent wprowadził do oferty kolejny nowy system o nazwie Loft. Należy on do rodziny systemu Kanon, z górnym okuciem nośnym. Wykorzystując system podwieszany możemy jednocześnie zaoszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu oraz nadać mu charakter dzięki niewątpliwym walorom dekoracyjnym. Ponieważ występuje w modnym kolorze czarnym, propozycja ta doskonale wpasowuje się w obecne trendy projektowania wnętrz – przede wszystkim skierowana jest do wnętrz industrialnych. System Kanon Loft ma nośność 75kg na skrzydło.
Producent proponuje ten system także w wersji ekonomicznej – Loft Econo.

Gunmetal

Kolejną nowością jest pokrycie profili w kolorze gunmetalu. To ciemny i klasowy odcień farby Rust Oleum Metallic. Kolor jest unikalny, pięknie mieni się w świetle. Pozwala uzyskać szlachetnie wyglądającą powłokę o bardzo wysokiej jakości. Bimak jest jedynym producentem w naszym kraju, który oferuje tę barwę. Gunmetal jest znany na rynkach zachodnich już od paru lat, ale w Polsce nie był dotąd dostępny. Teraz uległo to wreszcie zmianie.

Aluminium czarne

Systemy aluminiowe firmy Bimak są teraz dostępne także w pokryciu kolorem czarnym szczotkowanym oraz matowym. Drzwi przesuwne do szafy wnękowej, wolno-stojącej lub garderoby z profilami w kolorze czarnym nabierają nowoczesnego wyglądu, co sprawia że stają się ozdobą każdego przedpokoju, sypialni, salonu czy biura.

Nie tylko aluminium

Firma Bimak posiada do drzwi przesuwnych także okucia z innych materiałów niż aluminium. One również odznaczają się wysoką jakością, czego potwierdzeniem jest udzielanie na nie przez producenta dożywotniej gwarancji. Wszystkie okucia nośne wyposażono w łożyska kulkowe zapewniające długotrwałą, cichą i bezawaryjną eksploatację.

http://bimak.pl/

(opr. jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług