&CO – Interprint inspiruje do przełamywania aranżacyjnych schematów

Innowacyjna koncepcja &CO to dobry punkt wyjścia do przedefiniowania tego, co znane i poszukiwania niekonwencjonalnych projektowych ścieżek. Interprint przedstawia nowe dekory, a wraz z nimi – możliwości aranżacyjne, które pozwalają wyrazić siebie i otworzyć się na twórcze rozwiązania.

 

Świat ewoluuje w bardzo szybkim tempie. To samo dotyczy stylu życia – a także – naszych domów czy miejsc, w których pracujemy. Wprowadzając na rynek nowe dekory, Interprint zachęca do aranżacyjnych eksperymentów, nieoczywistych połączeń. Przedstawia koncepcję „&CO”, która symbolizuje partnerstwo, współpracę i inspirację.

&CO bazuje na sześciu głównych trendach: CO-CREATE (poszukiwanie nietypowych połączeń wzorów i kolorów), CO-EXISTENCE (połączenie surowych materiałów, takich jak beton czy cegła, z nowoczesnymi rozwiązaniami), BE COLORFUL & BRAVE (maksymalne wykorzystanie potencjału kolorów – stosowanie nasyconych barw), SUSTAINABILITY (zrównoważony rozwój i ekologiczne zamienniki znanych materiałów), NEW & INDUSTRIAL (wyraziste formy, intrygujące połączenia materiałów, odważna kolorystyka), WELLBEING (spokojne kolory, nawiązania do natury i prostota). W &CO każdy odkryje coś dla siebie – niezależnie od tego, czy preferuje spokój i harmonię, czy odważne i energetyczne przestrzenie. Jakie propozycje dekorów Interprint przygotował tym razem?

Raya Oak – z miłości do natury

Czy coś surowego może jednocześnie wyglądać elegancko i harmonijnie? Dekor Raya Oak jest dobrym przykładem na to, że to możliwe. Ten dekor idealnie łączy w sobie spokój i ekspresję, harmonię i dynamizm. Efekt osiągnięto dzięki inspiracji dębowym drewnem o nieregularnej strukturze, na której widać zmatowione pęknięcia i niewielkie sęki.

Pescali – jak dzieło sztuki

Pescali wymyka się jednoznacznym definicjom i skojarzeniom – daje możliwość wielu kreatywnych interpretacji. Czy jego twórców zainspirowało jedno z abstrakcyjnych dzieł sztuki? A może raczej burzowe niebo gdzieś nad Azorami? Pescali to bogactwo kolorów wyjątkowego włoskiego marmuru Palisandro Bluette. Natura pokazuje tu siłę swojej kreacji i wchodzi do wnętrz dzięki unikatowym powierzchniom pełnym elegancji.

Aurum – gorączka złota

Przez tysiąclecia ten mistyczny widok był zarezerwowany dla nielicznych. Głęboko pod ziemią górnicy drążyli skały, aby odsłonić cenny kruszec. Wierzono, że złoto to pozostałość po słońcu, które dawno zgasło, dlatego miało mieć magiczne moce. Dziś każdy może cieszyć się jego widokiem i zagłębiać się w niezliczonych historiach z dawnych lat. W dekorze Aurum zamknięta jest opowieść, którą tworzą złote akcenty niczym pęknięcia na tle niejednolitej, ciemnej powierzchni.

Kolor na pierwszym planie

Każda epoka kształtuje swoje kolory. Interprint wybrał zróżnicowaną paletę unikolorów, które idealnie pasują do drewna, kamienia i kreatywnych dekorów. Wśród nowości można znaleźć takie propozycje, jak: zgaszony odcień szarości Lou, optymistyczny pomarańczowy – Ed, elegancki niebieski Linus czy czekoladowy Schamong. Dekory z kolekcji UNI COLOUR dobrze prezentują się zarówno w towarzystwie, jak i samodzielnie.

www.interprint.com

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług