Całkowicie zaktualizowany asortyment blatów roboczych

Blaty robocze są ważnym elementem wystroju każdej kuchni. Firma EGGER nadaje tym produktom ważny status w swojej kolekcji, zapewniając dodatkowe moce produkcyjne w nowym zakładzie w Biskupcu. Nowa i poszerzona gama dekorów będących reprodukcjami kamienia, betonu, metalu, ceramiki i drewna zapewnia niezrównaną swobodę aranżacji. Wybrane dekory charakteryzuje większa siła wyrazu i autentyczność, ponieważ opracowano je według projektu nieskończonej powtarzalności, tj. bez powtórzeń na długości 4,10 metra.

 

Z myślą o blatach roboczych firma EGGER stworzyła nową powierzchnię ST75 Mineral Satin. Dzięki niej dekory stają się matowe i aksamitne w dotyku. Jej nieregularny wygląd sprawia, że obraz dekoru jest bardzo realistyczny. Doskonale pasuje do modnych reprodukcji marmuru oraz do kolorów uni. W konkursie interzum award: intelligent material & design 2019 ta nowa powierzchnia otrzymała nagrodę w kategorii „High Product Quality”.

Specjalista w branży produktów drewnopochodnych uzupełnia swój dotychczasowy asortyment o dwa nowe warianty blatów roboczych.

Nowy blat roboczy z laminatu kompaktowego spełnia wymagania stawiane projektom kuchni o prostych liniach. Ten wodoodporny i niezwykle wytrzymały laminat kompaktowy o grubości 12 mm doskonale pasuje do tego zastosowania. Dwustronne frezowanie fugi na krawędziach wzdłużnych i bocznych podkreśla cienką konstrukcję i nowoczesny wygląd. Wybrana struktura ST76 Mineral Rough Matt została wymodelowana na wzór opalonej i delikatnie szczotkowanej powierzchni naturalnego kamienia, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w popularny obecnie trend na użycie struktur materiałowych.

Nowym, bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem jest też cienki blat roboczy PerfectSense Topmatt z obrzeżami na bazie płyty MDF o grubości 16 mm. W połączeniu z wyjątkowo matową i aksamitnie ciepłą powierzchnią laminatu PerfectSense Topmatt o właściwościach zapobiegających pozostawianiu odcisków palców doskonale wpasowuje się on w trend poszukiwania cienkich i jednocześnie matowych materiałów.

Firma EGGER oferuje również dopasowane akcesoria do wszystkich blatów roboczych, na przykład laminaty, płyty wnękowe z dopasowanym dekorem do blatu lub z pięcioma dekorami akcentującymi, profile przyścienne, obrzeża ABS i uszczelnienia do połączeń narożnych. Łączniki blatów roboczych, zestawy montażowe do filcowych i metalowych mocowań do szafek dolnych są dostępne w szczególności do nowych typów blatów roboczych dostępnych w asortymencie.