By życie było prostsze

Kosze cargo firmy Nomet to nowoczesne rozwiązania, które warto brać pod uwagę przy projektowaniu kuchni.  Mają duży wpływ na funkcjonalność oraz ergonomię użytkowania mebli. Carga do mebli kuchennych  polecane są między innymi jako alternatywa do mało wygodnych w użyciu szafek narożnych oraz miejsc trudnych do zagospodarowania.

Zagospodarowanie wnęk i narożników mebli kuchennych

Niewielkie wnęki, które czasami powstają podczas projektowania mebli kuchennych, najczęściej wypełnia się wąską, otwartą szafką przeznaczoną zwykle do składowania butelek. Użycie w takim miejscu wąskiego i wysokiego cargo kuchennego  np. o szerokości 150 i 200 mm ma dużo zalet.  Zapewnia optymalne wykorzystanie całej przestrzeni, a dzięki pełnemu wysuwowi wygodny dostęp do przechowywanej zawartości. System jezdny takiego kuchennego cargo  wytrzymuje obciążenie do 30 kg.

Ślepy narożnik w meblach kuchennych to bardzo pojemne miejsce, które z racji utrudnionego dostępu rodzi niestety problem z właściwym wykorzystaniem. Cenną przestrzeń można jednak optymalnie zagospodarować i wygodnie użytkować montując system do szafek narożnych Magic Komfort. Nomet proponuje do wyboru: 4 półki z możliwością regulacji wysokości w wariancie półka z pełnym dnem lub półka box.

W domu często potrzebne jest miejsce na odkurzacz oraz inne akcesoria do utrzymania czystości. Ich przechowywanie nie musi być problemem, jeśli wykorzystamy dedykowane rozwiązanie firmy Nomet – organizer do szafki gospodarczej. System pozwala na zaaranżowanie przestrzeni według preferencji i potrzeb użytkownika. Do wyboru są różnego rodzaju półki i wieszaki, które można nabywać osobo i dowolnie konfigurować.

(jz)