Bardzo matowe obrzeża są nadal modne – Ostermann to wie

Bardzo matowe powierzchnie wyglądają wyjątkowo elegancko i są obecnie szczególnie popularne w produkcji mebli do kuchni, łazienki i salonu. Aby płyty meblowe mogły idealnie pasować także do powierzchni wąskiej, firma Ostermann oferuje ciągle poszerzający się asortyment obrzeży z powierzchnią Excellent Mat. Poza kolorami standardowymi dostępnych jest także coraz więcej kolorowych jednolitych obrzeży.

 

Obecnie różnorodność obrzeży firmy Ostermann o bardzo matowych powierzchniach wzrosła do ponad 50 różnych, jednolitych kolorów. I tendencja ta jest rosnąca. Paleta kolorów zawiera różne odcienie białe, gradacje beżowe i szare oraz intensywną czerń. Szczególnej uwagi warte są liczne nowe obrzeża w silnych jednolitych kolorach. Firma Ostermann właśnie poszerzyła swój asortyment niebieskich i zielonych odcieni.

Nowe odcienie niebieskie i zielone

Poza ciemnymi niebieskimi odcieniami takimi, jak: Indygo niebieski, Bleu de Prusse lub Blu Fes, firma Ostermann oferuje również wersje z marynistycznym akcentem petrolowym w postaci wariantu Bleu Pétrole. Jasnoniebieski wariant Horizont jest także nowy. Matowe odcienie zielone można znaleźć pod nazwami: Lagune, Verde Brac i Verde Comodoro. Przegląd wszystkich dostępnych obrzeży z powierzchnią Excellent Mat można znaleźć, wpisując hasło „#Highlights04” na stronie internetowej www.ostermann.eu.

W ten sposób są one łączone

Popularne jednolite kolory można idealnie łączyć z neutralnymi kolorami, jak na przykład białe, beżowe i szare odcienie matowe. Atrakcyjne meble powstają również w połączeniu z jasnymi, czasem żywymi dekorami drewna. W ten sposób matowe wrażenie powierzchni daje meblom bardzo szlachetny wygląd i wyjątkową nowoczesność.

Mat, Super mat, Excellent Mat

Oprócz obrzeży z powierzchnią Excellent Mat rzemieślnicy oczywiście mogą znaleźć w asortymencie firmy Ostermann obrzeża ABS z licznymi innymi stopniami połysku lub strukturami. Różnorodność połysku ewoluuje od powierzchni supermatowych, poprzez powierzchnie gładkie, aż po bardzo błyszczące powierzchnie Excellent Gloss. Ponadto dostępne są różnorodne struktury, jak na przykład struktura drewna, kamienia lub linea. Wszystkie obrzeża ABS są dostarczane już w małych ilościach, od 1 metra. Towar magazynowy zamówiony do godziny 16:00 opuszcza magazyn jeszcze w tym samym dniu.

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:

  – o każdej długości, począwszy od 1 m,

  – w każdej szerokości do 100 mm,

 – o różnych grubościach,

  – z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,

  – wykonane w technice Airtec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – wytworzone w technice laserowej (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – produkowane w technice Infratec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150.000 możliwych dopasowań obrzeży do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłane są w tym samym dniu. Nasz sklep internetowy jest dostępny 24h. 

https://www.ostermann.eu/pl_PL/