pojemniki do przypraw

AvanTech YOU – szuflady naszych czasów

Indywidualizm to światowy megatrend, który bardzo silnie rozwija się w obszarze wyposażenia wnętrz i dotyczy także mebli. Klienci chcą obecnie produktów, które mogą spersonalizować i w ten sposób dopasować do swoich preferencji i potrzeb. Jak sprostać tym wymaganiom? Z pomocą przychodzi firma Hettich i jej system szuflad AvanTech YOU.

 

Łatwa indywidualizacja

Główną ideą, która przyświeca AvanTech YOU, jest tworzenie szuflad jak najbardziej zindywidualizowanych, dostosowanych do konkretnych oczekiwań odbiorców. Taka koncepcja sprawiła, że Hettich daje dużą swobodę w zakresie ich konfiguracji. Przy czym zastosowano zasadę, że duża różnorodność ma iść w parze z małą ilością komponentów i uproszczoną, łatwą realizacją projektów. W rezultacie AvanTech YOU, mimo wydawałoby się swojego skomplikowania, zapewnia optymalizację procesów zakupowych, magazynowych, produkcyjnych i montażowych. To przekłada się na oszczędności czasu i kapitału producentów mebli.

Uniwersalność

AvanTech You jest rozwiązaniem bardzo uniwersalnym. Możliwości wzornicze, jak i parametry techniczne pozwalają przy jego użyciu tworzyć meble o różnym przeznaczeniu. System sprawdzi się w meblach kuchennych, łazienkowych, sypialnianych, salonowych, do przedpokojów, a także sklepowych.

Możliwości konfiguracji

AvanTech YOU posiada minimalistyczny design. Boki mają grubość tylko 13 mm, co sprawia, że nadają szufladom prostą i elegancką formę. Jest to doskonała podstawa do przeprowadzania wzorniczych modyfikacji. Są one możliwe w dość szerokim zakresie.

Boki szuflad mogą być w jednym z trzech kolorów: srebrnym aluminiowym, czystej bieli mat lub antracycie. Ich wysokość jest dostępna z kolei w 5 rozmiarach: 77, 101, 139, 187, 251 mm.

W różnych wariantach kolorystycznych dostępne są ozdobne profile montowane na górnej krawędzi boków oraz DesignCapes – nakładki na boki, które gruntownie odmieniają obraz całości. Firma Hettich zachęca do tworzenia własnych, niepowtarzalnych tego typu elementów. Wisienką na torcie są profile dekoracyjne LED, które oświetlają wnętrze szuflady po jej otwarciu. Poza zwiększeniem funkcjonalności element taki nadaje projektowi wyjątkowego charakteru.

Istotnym elementem w tej układance jest oskrzynia InLay, tu w standardzie wypełnienie boku szuflady stanowi szkło. Jednak rozwiązanie to pozwala zamontować w jego miejsce praktycznie każdy materiał o grubości 10 mm, a istnieje też możliwość montażu 8-milimetrowych wypełnień. Daje to praktycznie nieograniczony zakres indywidualizacji mebla, zależny tylko od wyobraźni.

Także wnętrze szuflady może być dopasowane ściśle do jego przeznaczenia. Hettich proponuje do AvanTech YOU trzy systemy organizacji wewnętrznej: OrgaStore 830, OrgaTray 630 oraz system wykonany z drewna.

Wszystko to daje producentom dużą kontrolę nad designem produktu i pozwala tworzyć unikalne wyroby dostosowane do wymagań odbiorcy czy danego projektu.

Ukryta technika

Systemy regulacji szuflady oraz elementy wypinające front są niewidoczne na zewnątrz. Wszystkie one zostały zintegrowane w oskrzyni. Całkowity brak zaślepek czy otworów podkreśla minimalistyczny design i czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Do regulacji bocznej i wysokości wygodny dostęp umożliwia unikalny mechanizm przesuwania zewnętrznej powierzchni boku do tyłu. Z kolei zdejmowany profil dekoracyjny boku zapewnia dostęp od góry do ustawiania kąta nachylenia. Precyzyjność tych mechanizmów daje możliwość idealnego ustawienie szczelin między frontami.

Montaż frontu jest bardzo prosty, nie potrzeba do niego żadnego narzędzia. Jego zdejmowanie uczyniono bezpieczniejszym, gdyż zatrzymuje się on w ustalonej pozycji. Jest to szczególnie przydatne przy bardzo szerokich frontach, z którymi teraz nie ma żadnych problemów.

Komfort użytkowania

Szuflady mogą być montowane na dwóch rodzajach prowadnic – Actro You oraz Quadro You, przy czym schemat nawierceń jest dla obu taki sam. To także umożliwia łatwe projektowanie mebli o różnorodnym przeznaczeniu. Meble różnicowane są w tym zakresie za pomocą funkcji zapewniających komfort użytkowania.

Intuicyjny montaż

Przy projektowaniu zrobiono wiele, by montaż szuflad był jak najłatwiejszy. Należy tu wymienić wygodne i praktyczne montowanie ścianki tylnej. Poza tym nie ma potrzeby frezowania dna, można je przykręcić ręcznie lub „zszyć”. Szerokość dna jest równa szerokości ścianki tylnej. Nie ma także potrzeby mocowania zatrzasków, są one fabrycznie umieszczone w oskrzyni.

Konkurencyjność

Poprzez swoje niezwykłe możliwości AvanTech You pozwala firmom działać bardziej konkurencyjnie niż dotąd. Przy ograniczonej ilości magazynowych elementów mogą one zaoferować klientom szeroką gamę, zróżnicowanych wyrobów. Mogą szybciej, łatwiej i elastyczniej reagować na zmiany trendów zachodzące na rynku. Oferując atrakcyjne, unikatowe, designerskie produkty, będą wzmacniać swoją pozycję i rozwijać się.

https://web.hettich.com/pl-pl/strona-glowna

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług