AMI Polska – dla fabryk, stolarni, architektów i detalistów

Od ponad 25 lat łódzki importer – firma AMI Polska – pozostaje jednym z kluczowych graczy na rynku akcesoriów meblowych najwyższej jakości. Przy okazji Targów Wnętrz Warsaw Home & Contract warto przypomnieć kilka najważniejszych tegorocznych wydarzeń z oferty tego łódzkiego importera.

 

Rok 2021 przyniósł przede wszystkim nową odsłonę strony internetowej tej firmy (www.amipolska.pl ), która w dużo lepszy sposób potrafi wyeksponować jej imponujące portfolio. Przypomnijmy, że to właśnie AMI Polska wprowadziła na polski rynek tak uznanych, światowych producentów jak Salice i Camar, pozostając ich generalnym dystrybutorem do dziś. W kolejnych latach do oferty dołączały inne z uznanych, włoskich fabryk, między innymi: Elletipi, Vapsint, Servetto czy Meroni. Dziś to łącznie kilkunastu producentów reprezentowanych w Polsce. Przekłada się to na prawie tysiąc różnego rodzaju akcesoriów meblowych, dystrybuowanych z magazynu centralnego w Łodzi. Na nowej stronie internetowej precyzyjnie pogrupowano oferty poszczególnych dostawców. Wyróżniono także najpopularniejsze kategorie produktów: zawiasy i systemy otwarć Salice, zawieszki do szafek górnych i dolnych, sortowniki Elletipi czy siłowniki Vapsint.

Salice PIN

Wyeksponowane miejsce zajął też nowy system Salice PIN – rewolucyjne rozwiązanie przeznaczone do ekspozycji… butelek z winem. Łączy ono elegancki design i wyjątkowe, estetyczne wyrafinowanie z szybkim i intuicyjnym montażem pozwalającym na umieszczenie systemu w dowolnym miejscu, przy zachowaniu pełnej stabilności butelek. PIN dostępny jest w wykończeniu aluminiowym bądź tytanowym. Wykonany jest przy zastosowaniu specjalnej faktury uniemożliwiającej poślizg i zapewniającej stabilność umieszczonej w ten sposób butelki. Dodatkowo jest to system modularny. Dzięki specjalnemu rozwiązaniu jego poszczególne elementy można łączyć niczym klocki, pozwalając na dowolność w ekspozycji butelek.

Sortowniki Elletipi

W odpowiedni sposób wyeksponowano też ofertę firmy Elletipi. Jest to jeden z najważniejszych producentów sortowników na śmieci, będących teraz produktami bijącymi rekordy popularności w każdej z możliwych aranżacji. W Polsce największą popularnością cieszy się seria Ecofil. Choć sprzedawana już od kilku lat, jest nieustająco rozwijana. W najnowszej wersji pojawiły się między innymi intuicyjne oznaczenia każdego z pojemników. Reszta pozostaje bez zmian – do jej produkcji używana jest najwyższej jakości stal (poddawana kilkakrotnej galwanizacji). Podobne parametry dotyczą też plastikowego granulatu używanego do produkcji pojemników. Mają one wpadające w oko, grafitowe wykończenie. Łączna liczba konfiguracji przekracza 15(!), różniąc się – obok liczby i wielkości samych pojemników – wysokością i szerokością. Pozwala to na ich odpowiednie dobranie w zależności od dostępnego miejsca wewnątrz szafki.

Pantografy Servetto

W zestawieniu nie mogło też zabraknąć pantografów. Są to produkty, które od kilku lat zdecydowanie ułatwiają rozplanowanie i powiększenie przestrzeni w szafach garderobianych. A trudno o lepszego ich producenta niż Servetto, które jest twórcą tego systemu. Choć w kolejnych latach pojawiło się wiele nieudolnie naśladujących oryginał systemów, większość z nich wyprodukowana jest z kiepskich materiałów. Przekłada się to na niską jakość wykończenia, marny udźwig i w konsekwencji – krótki żywot takiego rozwiązania. Na tym tle produkty Servetto wręcz oszałamiają swoją jakością, potrafiąc działać w nieprzerwany sposób nawet przez kilkanaście lat. W ofercie tego producenta znajdziemy dziś także utrzymany w nieco futurystycznym kształcie pantograf ONLY oraz serię PROFESSIONAL, PRO I SUPER PRO, w których wzmocniona struktura ramion gwarantuje obciążenie nawet do 22 kg. A wszystko przy zachowaniu niepowtarzalnego, włoskiego designu.

Zapraszamy na stronę www.amipolska.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług