Site icon 4woodi

Więcej różnorodności dzięki płytom lakierowanym PerfectSense®

Dzięki udoskonalonym właściwościom powierzchni płyty lakierowane EGGER PerfectSense Premium Matt mogą być teraz stosowane do powierzchni poziomych.

Lakierowane płyty EGGER PerfectSense to rodzina produktów, która od ponad pięciu lat zachwyca branżę jakością oraz swoimi szczególnymi właściwościami wizualnymi i dotykowymi. Producent materiałów drewnopochodnych EGGER nie spoczywa jednak na laurach. Firma kontynuuje prace rozwojowe w zakresie cieszących się popularnością płyt lakierowanych PerfectSense w wersji matowej i o wysokim połysku. Wszystko po to, aby klienci mogli za ich pomocą wyznaczać nowe standardy w zakresie projektowania mebli i aranżacji wnętrz.

 

Od chwili wejścia na rynek w 2015 roku płyty lakierowane PerfectSense Matt i Gloss zachwycają branżę meblarską, architektów, producentów i klientów końcowych.  Zwracają uwagę swoim eleganckim wyglądem, trwałością i wyjątkowymi wrażeniami dotykowymi. Firma EGGER, specjalista w dziedzinie materiałów drewnopochodnych, podniosła jakość swoich płyt lakierowanych PerfectSense. Płyty lakierowane EGGER PerfectSense Matt przekształciły się w Premium Matt, a płyty lakierowane EGGER PerfectSense Gloss w Premium Gloss. Oba warianty płyty lakierowanej zwiększyły również swój zakres zastosowań i można je teraz wykorzystać na jeszcze więcej sposobów. „Ze względu na światowy sukces i utrzymujący się trend matowych powierzchni udoskonaliliśmy nasz popularny produkt, jakim są płyty lakierowane matowe i o wysokim połysku, znajdując swoje zastosowanie również na powierzchniach poziomych” – podkreśla Hubert Höglauer, kierownik Działu Marketingu i Zarządzania Produktem w zakresie mebli i aranżacji wnętrz w grupie EGGER.

Płyty Premium Matt – teraz także do zastosowań poziomych

„Płyty lakierowane PerfectSense w wersji Premium Matt (PM) sprawiają, że EGGER wpisuje się w trend matowych powierzchni. Klienci mogę teraz korzystać z nowych możliwości w zakresie planowania i przetwarzania tego produktu” – dodaje Hubert Höglauer, podkreślając jednocześnie, że: „Innowacyjny system lakierowania wyraźnie zoptymalizował odporność matowej płyty lakierowanej EGGER na mikrozarysowania i zadrapania. W rezultacie rozszerzamy zakres zastosowań tego produktu na powierzchnie poziome, takie jak biurka, lady, półki, z wyjątkiem blatów kuchennych”. Właściwości zapobiegające pozostawianiu odcisków palców płyt lakierowanych Premium Matt ułatwiają utrzymanie czystości, ponieważ na powierzchni ślady palców są praktycznie niewidoczne. Sprawdza się to szczególnie w przypadku modnych ciemnych dekorów, które dostępne są w ofercie producenta płyt lakierowanych EGGER.

Płyty Premium Gloss – połysk na zupełnie nowym poziomie

Płyty lakierowane EGGER PerfectSense Premium Gloss (PG) wyróżniają się ponadczasową elegancją. W dalszych pracach nad płytami lakierowanymi z połyskiem Premium Gloss podkreślono efekt głębi i lustrzanego odbicia. Przyczynia się on do wizualnego powiększenia każdego pomieszczenia i nadaje mu elegancji. Właściwości powierzchni umożliwiają ponadto rozszerzenie zakresu zastosowań płyt Premium Gloss do powierzchni poziomych. Przy czym mamy tu na myśli powierzchnie o mniejszym obciążeniu użytkowania takich jak kredensy. One teraz mogą być również wykonane z wykorzystaniem płyt o wysokim połysku.

Idealnie dopasowane

Portfolio firmy EGGER obejmuje dopasowane obrzeża ABS i obrzeża akcentujące PMMA. Pozwala to stworzyć intrygujące i idealnie dopasowane projekty przy użyciu wszystkich płyt lakierowanych EGGER PerfectSense w wersji Premium Mat i Premium Gloss. Dopełnienie stylu wykorzystującego matowe powierzchnie lub powierzchnie o wysokim połysku jest możliwe przy zastosowaniu laminatów PerfectSense Topmatt lub HighGloss. Nowy blat roboczy PerfectSense Topmatt z obrzeżami może być stosowany w spójnych, matowych aranżacjach kuchennych. „Oferujemy odpowiednie i idealnie dopasowane produkty, gotowe spełnić każdy pomysł w zakresie aranżacji wnętrz w wyrafinowanym wykończeniu matowym lub z połyskiem” – mówi Hubert Höglauer.

Exit mobile version