Uszczelki do systemów drzwi przesuwnych

Uszczelki do systemów drzwi przesuwnych typu: Senator, Indeco, Sevroll, Zobal i innych

Szybkie dostawy uszczelek o wysokiej i powtarzalnej jakości zapewnia firma GM Plast z Białegostoku. Producent na zamówienie może wykonać uszczelkę do każdego systemu.

Uszczelka U2 – miękka, nawinięta na szpulę, przeznaczona do osadzania szyby o grubości 4 mm w profilu aluminiowym lub stalowym systemów drzwi przesuwnych takich jak Senator, Indeco… Produkowana jest w standardowych odcinkach 100 m, nawijana na szpulę kartonową w osłonie folii. Dostępna jest w wersji przeźroczystej. W ofercie można nabyć także jej odmianę U2.2.1, która służy do osadzania szyby bezpiecznej 4,2-4,5 mm.

Uszczelka U1 – produkt identyczny w zastosowaniu z uszczelką U2, ale proponowany w wykonaniu ekonomicznym, co przekłada się na niższą cenę.

Nowość – uszczelka Uz-1
– stosowana do osadzania szyby 4 mm w profilu aluminiowym typu Z-1 (aluminiowe fronty meblowe). Dostępna w kolorze szarym, wykonana z wysokiej jakości tworzywa, co zapewnia szybki montaż!

Firma GM Plast realizuje sprzedaż wysyłkową wytwarzanych przez siebie produktów. Przy zakupie uszczelek U1 i U2 w pakiecie 5 rolek, czyli 500 m długości, dostawa jest w pełni bezpłatna.

www.gmplast.com.pl

(mz)

 

.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług