Uniwersalne rozwiązanie – wąskie szuflady cargo

Szuflady cargo to popularny sposób na stworzenie minispiżarni w każdej kuchni. Dzięki systemowi Axis Pro firmy GTV zbudujemy tego typu szuflady także w wąskich miejscach.

Na nowoczesną kuchnię składają się dwa najważniejsze elementy: ergonomia i estetyka. Przestrzeń kuchenna musi być zorganizowana tak, aby ułatwiać poruszanie się w niej każdej osobie i wygodne sięganie po różne akcesoria. By w pełni wykorzystać potencjał kuchni, warto postawić na funkcjonalne rozwiązania, takie jak montaż szuflad cargo w zabudowie kuchennej. Uniwersalne szuflady Axis Pro są doskonałe do każdej kuchni bez względu na metraż.

System Axis Pro daje wiele możliwości aranżacji i sprawdzi się nawet w wąskich miejscach, które sprytnie można zabudować. Cienki bok szuflady ma zaledwie 14 mm i doskonale wpasuje się w małe przestrzenie, bez straty miejsca wewnątrz szuflady. Dzięki mechanizmowi pełnego wysuwu zyskujemy swobodny dostęp do całej zawartości szuflady bez uciążliwego sięgania po głębiej schowane akcesoria. System Axis Pro do budowy cargo charakteryzuje się dużym udźwigiem – do 40 kg, dzięki czemu będzie doskonałym pomysłem na przechowywania butelek z oliwą, puszek i słoików. System cichego domykania znacząco wpłynie na ergonomię i ułatwi sprawne zamykanie szuflady bez konieczności dociskania frontu ręcznie.

Dwa warianty kolorystyczne Axis Pro – biel i antracyt – dopasują się do wnętrz kuchennych urządzonych w najmodniejszych kolorach, czyli w szarości, czerni i bieli, z odrobiną drewnianych akcentów.

(gtv)