Site icon 4woodi

Technologia firmy OKIN w meblach tapicerowanych

Niezależnie od tego, czy chodzi o estetyczne fotele, czy indywidualnie regulowane łóżka, DewertOkin GmbH oferuje wysokiej jakości technologię napędów i mechanizmów do mebli regulowanych elektrycznie. Optymalnie skoordynowane komponenty zapewniają maksymalny komfort. Sercem aplikacji są w szczególności mechanizmy marki OKIN.

 

Łatwa regulacja łóżek za pomocą OBM100

OKIN oferuje zintegrowany system do regulacji ciężkich łóżek, np. typu kontynentalnego. Jest to kompletny system składający się z dwóch mechanizmów z napędami oraz niezbędnymi akcesoriami. Mechanizm pozwala na indywidualne ustawienie części zagłówka i nóg zgodnie z preferencjami użytkownika.

W ten sposób każdy może znaleźć swoją ulubioną pozycję, która zapewni spokojny sen. Bardzo niska wysokość montażu zapewnia maksymalną elastyczność przy projektowaniu regulowanych łóżek z materacem sprężynowym i dodatkową przestrzeń do przechowywania. Dodatkowe bezpieczeństwo gwarantuje wygodne opuszczanie awaryjne dzięki zewnętrznemu zasilaczowi impulsowemu. Możliwe jest zastosowanie szerokiego wachlarza sterowań takich, jak: pilot przewodowy, pilot bezprzewodowy czy smartphone.

Model 5816D zapewnia maksymalny komfort

Mechanizm 5816D można prawie niewidocznie zintegrować z meblami tapicerowanymi dzięki konstrukcji typu „Wood to Floor”. Jego szczególnie kompaktowa konstrukcja umożliwia obniżenie wysokości siedziska lub zwiększenie prześwitu pod meblem nawet o cztery centymetry w porównaniu ze standardowymi mechanizmami. W ten sposób mebel wydaje się unosić nad ziemią. Pod względem wyposażenia rozwiązanie daje pełną dowolność, ponieważ można je umieścić bezpośrednio przy ścianie. W mechanizmie regulacji podnóżka zostały wyeliminowane strefy zgniatania, co zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkownikowi. Jednocześnie jednosilnikowy system zapewnia możliwość indywidualnego dopasowania pozycji siedzącej. Wydłużony segment nożny i jego podniesiona pozycja zapewnia wyższy komfort siedzenia. Dodatkowym atutem są uchwyty mocujące umożliwiające łatwy demontaż oparcia. Możliwość rozbudowy o mechanizm zagłówka i mechanizm lędźwiowy pozwala na stworzenie fotela o maksymalnym komforcie.

Zrelaksuj się z modelem 5216D „zero gravity”

Mechanizm 5216D jest bardzo podobny, jednak z jedną zasadniczą różnicą – umożliwia uzyskanie pozycji „zero gravity”. Dzięki specjalnej technologii użytkownicy czują się prawie, jakby byli w stanie nieważkości. Podnóżek pozwala uzyskać jeszcze wyższą pozycję niż w modelu 5816D z jednocześnie bardziej poziomą pozycją oparcia. W ten sposób osiąga się pozycję leżącą, w której stopy znajdują się nieco wyżej niż serce. To odciąża krążenie i jest odczuwane jako bardzo relaksujące. System z pojedynczym siłownikiem wyróżnia się również smukłą konstrukcją typu „Wood to Floor”. Liczne akcesoria pozwalają na rozbudowę systemu w zależności od potrzeb klienta.

Firma OKIN dostarcza kompletne mechanizmy, zarówno te regulowane ręcznie, jak i elektrycznie wraz z niezbędnymi akcesoriami. Wszystko w jedynym miejscu od OKIN.

https://www.anto-tech.pl/

Exit mobile version