4woodi

Targi branży drzewnej 2021 w Ptak Warsaw Expo

W dniach 12-14 maja 2021 w Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce wyjątkowe targi przemysłu drzewnego. Wood Tech Warsaw Expo to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów związanych z obróbką drewna i produkcji mebli.

 

Forum profejsonalistów

Wood Tech Warsaw Expo to miejsce wymiany bezpośredniej wiedzy oraz doświadczeń, jak również platforma do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Targi będą świetną okazją do dialogu pomiędzy dostawcami techniki i technologii obróbki drewna oraz przedstawicielami firm stolarskich i firm produkujących meble. W dniach 12-14 maja w Ptak Warsaw Expo spotkają się producenci, importerzy, handlowcy, dystrybutorzy, przetwórcy oraz końcowi użytkownicy produktów przemysłu drzewnego. W tej chwili, kiedy do realizacji wydarzenia pozostały jeszcze niemal 3 miesiące, na targi zarejestrowało się już ponad 6000 profesjonalistów.

Doskonała lokalizacja Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo umożliwi bezproblemowe sprowadzenie każdego rodzaju sprzętu oraz nawet najcięższych maszyn na teren obiektu, a także zapewni łatwe dotarcie na wydarzenie kontrahentów z każdego zakątka Polski i całej Europy. Podczas 3 dni targów w Ptak Warsaw Expo eksponowane będą najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym. Ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na organizację wydarzenia pozwoli na zaprezentowanie szerokiej gamy sprzętu, maszyn oraz narzędzi służących do obróbki drewna i produkcji mebli. Uczestnicy będą mogli obserwować dynamiczną prezentację maszyn leśnych i urządzeń dla leśnictwa na terenie wewnętrznym i zewnętrznym w specjalnej Strefie Leśnej czy też zapoznać się z kompleksową ofertą związaną z budynkami i konstrukcjami z drewna oraz materiałami na budynki i konstrukcje drewniane, w dedykowanej strefie – Budownictwo Drewniane.

Wydarzenia dodatkowe

Targom towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń towarzyszących, a także liczne szkolenia, konferencje i warsztaty zawodowe oraz konkursy dla profesjonalistów. W ramach dodatkowych wydarzeń odbędzie się, między innymi Forum Branży Drzewnej, w trakcie którego omawiane będą takie tematy, jak: „produkcja mebli od projektu po montaż”, „budowanie z drewna celem ochrony środowiska” czy „automatyzacja w przemyśle drzewnym i meblarskim”.

Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli mają swoje źródło w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem, od 6 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Początkowo obróbka drewna była jedną ze stref targów przemysłowych, ale ze względu na dynamiczny rozwój wydarzenia oraz sugestie wystawców organizator postanowilił zorganizować oddzielne targi, dedykowane wyłącznie branży drzewnej i meblarskiej.

Miejsce dla bizensu

Targi to doskonała okazja do poznania trendów i nowości rynkowych, pozyskania cennego know-how, a także rozszerzenia swojej sieci kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych.

W 2019 roku 8 na 10 odwiedzających zawarło nowe relacje biznesowe bezpośrednio na targach organizowanych w Ptak Warsaw Expo. Z kolei, 73% zwiedzających targi deklaruje, że dzięki udziałowi w targach podejmują ważne decyzje biznesowe.

Rejestracja dla odwiedzających: https://woodwarsawexpo.com/rejestracja/

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: https://woodwarsawexpo.com/

Exit mobile version