Szukasz wsparcia w pracy? Zainwestuj w stojak

Lekka konstrukcja, wytrzymałość ponad 350 kilogramów i miejsce na dodatkowe narzędzia to tylko niektóre z zalet kobyłek Junior STST1-70355, produktu Stanley® skierowanego do osób szukających solidnego wsparcia przy pracy – cięciu płyt i desek czy szybkim stworzeniu przestrzeni roboczej.

Ciężkie i nieporęczne podpory potrafią zniechęcić do dalszej pracy nawet najbardziej wytrwałych. Dlatego inżynierowie Stanley®, łamiąc schematy, stworzyli lekkie, a zarazem wytrzymałe stojaki. Kładąc na nie odpowiedni blat, np. z grubszej sklejki, uzyskamy przestrzeń roboczą pod potrzebne narzędzia i elektronarzędzia, która zmieści pilarkę ukosową albo akcesoria potrzebne do tapetowania lub malowania.

stanley_STST1-

Dwusztukowy zestaw kobyłek Junior Stanley®, mimo niewielkiej wagi (dwie sztuki ważą niecałe 5 kg), wytrzymuje maksymalne obciążenie do 362 kg. Wykonane z mocnego tworzywa sztucznego produkty te są wytrzymałe i proste w konserwacji. Można je złożyć na płasko, co ułatwia transport i przechowywanie. Przydatnym rozwiązaniem jest specjalna półka łącząca nogi kobyłki, dająca miejsce do odkładania narzędzi, a przy tym zapewniająca stabilność stojaków. W kobyłkach Junior Stanley® znajdziemy także rowki typu V do mocowania i przytrzymywania, pozwalające na bezpieczne cięcie nawet najbardziej twardych materiałów. Ich funkcjonalność zwiększają antypoślizgowe stopy.

Dwusztukowy zestaw stojak-kobyłka Junior Stanley® STST1-70355 jest dostępny w renomowanych marketach budowlanych w całej Polsce w sugerowanej cenie 145 zł netto.

.