Site icon 4woodi

Stalowe rozwiązania w ofercie AWILUX

Modern minimal white office corridor or hallway interior design with a large window though the meeting room, indoor plants and empty space over the white wall. 3d rendering, 3d illustration

Trwałe, innowacyjne oraz stylowe konstrukcje stalowe to gorący trend w projektowaniu wnętrz. Podbija on serca inwestorów, którzy poszukują rozwiązań do przestrzeni industrialnych, minimalistycznych i skandynawskich. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi firma AWILUX, prezentując nowy system profili do drzwi i przeszkleń stałych Presto XS. Dzięki wyjątkowej smukłości umożliwiają one aranżowanie eleganckich i subtelnych przestrzeni, zapewniając niezrównany wygląd.

 

Główną zaletę przeszkleń loftowych stanowi możliwość oddzielenia od siebie konkretnych stref, co nadaje wnętrzu wrażenia jeszcze większej, otwartej przestrzeni. Szklane konstrukcje stalowe, przedzielające metraż, maksymalnie wykorzystują dostępne miejsce, doskonale sprawdzając się zarówno w przypadku mniejszych pomieszczeń, jak i okazałych przestrzeni.

Nowy system Presto XS z oferty AWILUX charakteryzuje się wyjątkowo smukłymi profilami o szerokości czołowej już od 23 mm. Pozwala to na tworzenie nawet skomplikowanych projektów – o niezwykle subtelnym i eleganckim wyglądzie, które gwarantują również odpowiednie doświetlenie wnętrz.

Imponujące wymiary Presto XS od AWILUX

Nowy system profili do drzwi i przeszkleń stałych Presto XS to gwarancja elegancji wspartej najwyższymi parametrami technicznymi. Maksymalna wysokość skrzydła może wynosić imponujące 2400 mm, zapewniając nowy wymiar aranżacji przestrzeni i komfortu użytkowania. Jednocześnie szerokość skrzydła mieści się w przedziale od 400 do 1200 mm, co pozwala na elastyczne dostosowanie do różnego metrażu pomieszczeń oraz preferencji użytkowników. To nie wszystko – wysokość przeszklenia stałego sięga aż 3000 mm, gwarantując efektowny i nowoczesny wygląd wnętrza oraz maksymalną ilość naturalnego światła.

Presto XS od AWILUX wyróżnia także 50 mm głębokości zabudowy. Umożliwia to precyzyjne osadzenie elementów wewnętrznych. Istotną cechą jest także brak przekładki termicznej – system jest wyjątkowo efektywny i niezawodny w zastosowaniach wewnętrznych. Szerokość licowa skrzydła z ościeżnicą zaczyna się od 45 mm, zapewniając tym samym solidną i trwałą konstrukcję.

Profile dostępne są w dowolnym kolorze z palety RAL, a listwy przyszybowe występują w różnych rozmiarach, co pozwala na ich dopasowanie do stylu oraz charakteru wnętrza. System oferuje również doskonale dopasowane akcesoria umożliwiające jego personalizację.

Doskonała funkcjonalność na lata

Presto XS jest łatwy w konserwacji. Profile nie ulegają przebarwieniom, gwarantując zachowanie atrakcyjnego wyglądu na wiele lat. Jednocześnie doskonale stabilizują one całą konstrukcję, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa i trwałości. Co istotne, elementy systemu są także przyjazne dla środowiska – w całości nadają się do recyklingu dzięki wykonaniu w 100% ze stali.

Do każdego wnętrza

Smukłe profile systemu Presto XS od AWILUX doskonale współgrają z różnorodnym wykończeniem wnętrz – takim jak tynki strukturalne, dekoracyjny beton, cegły czy surowe drewno, dodając pomieszczeniom niepowtarzalnego uroku i nowoczesnego wyrazu. Konstrukcje zapewniają dużą ilość naturalnego światła, co tworzy nie tylko estetyczną, ale także praktyczną przestrzeń, sprzyjającą komfortowi i dobrej atmosferze we wnętrzu.

Nowość w ofercie AWILUX – system profili do drzwi i przeszkleń stałych Presto XS – otwiera nowe możliwości w projektowaniu wnętrz. Pozwala na stworzenie przestrzeni, które nie tylko spełniają potrzeby użytkowników, ale także zachwycają swoim wyglądem i funkcjonalnością. Smukłe profile, wysoka jakość wykonania i wszechstronność zastosowań sprawiają, że Presto XS staje się bazą nowoczesnych aranżacji XXI wieku.

Exit mobile version