4woodi

REHAU świętuje 50-lecie produkcji obrzeży

RAUKANTEX to synonim nowoczesnych obrzeży znanych na całym świecie w branży meblarskiej. W tym roku z okazji okrągłego jubileuszu REHAU podkreśla jakim sukcesem są obrzeża, które odgrywają kluczową rolę w portfolio produktów. Ta pięćdziesięcioletnia historia nie miałaby miejsca gdyby nie klienci, partnerzy biznesowi, którzy zaufali REHAU.

 

Detal, który ma znaczenie

Idealnie dopasowane do płyty lub wręcz przeciwnie – mogą stanowić jej kontrast. Obrzeża mimo swych zazwyczaj małych gabarytów odgrywają kolosalne znaczenie. Ich jakość i technika nakładania decydują o finalnym produkcie. Szeroki asortyment ponad 1800 kolorów i dekorów w 100 tysiącach różnorodnych wariantów w stałej ofercie to gwarancja dobrego wyboru.
RAUKANTEX od momentu pierwszej produkcji przeszedł wiele metamorfoz, a obecna technologia bezspoinowego łączenia obrzeża z płytą opracowana przez REHAU przekształciły ją w najnowocześniejsze obrzeża meblowe. Wykorzystanie obrzeży RAUKANTEX pro zdefiniowało nowe standardy jakości, które są decydujące w takich obszarach zastosowania jak kuchnia i łazienka.
Kiedy 50 lat temu pierwsze obrzeża zostały wykonane, nikt nie mógł przewidzieć, że będzie to początek niewiarygodnej historii. Historii, która nadal jest kontynuowana zgodnie z mottem REHAU: engineering progress, enhancing lives.

www.rehau.pl/meble

Exit mobile version