Site icon 4woodi

REHAU – obrzeża meblowe to nasza specjalność

REHAU, wiodący producent obrzeży meblowych, z dumą ogłasza wprowadzenie swojej nowej strony internetowej oraz najnowszego katalogu produktowego. Obie te innowacje stanowią ważny krok w dostarczaniu wyjątkowych rozwiązań dla przemysłu meblarskiego.

 

Obrzeża meblowe REHAU – nowa odsłona

Nowa strona internetowa dotycząca obrzeży meblowych REHAU została zaprojektowana z myślą o łatwiejszym dostępie do najnowszych produktów, inspiracji i informacji dla profesjonalistów branży meblarskiej. Zaktualizowany i responsywny interfejs użytkownika umożliwia klientom błyskawiczny dostęp do przeglądu kolekcji i wiedzy na temat najnowszych trendów w designie mebli. Strona internetowa dostępna jest pod adresem www.rehau.pl/obrzeza, gdzie można znaleźć pełną ofertę kolekcji czy link do wyszukiwarki.

Nowy katalog obrzeży REHAU

To kompendium inspiracji dla projektantów mebli i producentów. Zawiera on najnowsze kolekcje obrzeży meblowych, prezentując szeroki wybór kolorów, tekstur i wzorów, które pozwolą tworzyć unikalne i stylowe meble. Prezentujemy wdrażane innowacje – m.in. obrzeża do zadań specjalnych RAUKANTEX Fire Protect czy uwzględniające zrównoważony rozwój – RAUKANTEX evo czy eco. Katalog produktowy jest dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej REHAU. Można go również pobrać klikając TUTAJ.

REHAU to renomowany producent obrzeży meblowych, który od dziesięcioleci dostarcza innowacyjne rozwiązania dla przemysłu meblarskiego. Ich produkty cechuje wysoka jakość, trwałość i estetyka. To sprawia, że są one pierwszym wyborem dla projektantów i producentów mebli na całym świecie. Masz pytania to oferty REHAU? Napisz na: przemysl@rehau.com

http://www.rehau.pl/obrzeza

Exit mobile version