Site icon 4woodi

Piękna i funkcjonalna i kuchnia

Łączenie funkcjonalności z designem to jedna z podstawowych zasad, którą należy się kierować przy aranżacji wnętrz. Jej przestrzeganie jest wyjątkowo istotne przy urządzaniu kuchni będącej miejscem, gdzie koncentruje się życie użytkowników.

 

Szafki z cargo

O tym, czy kuchnia będzie wygodna i czy korzystanie z niej będzie przyjemne, w znacznej mierze decyduje optymalna organizacja jej funkcjonalności. Idealnym rozwiązaniem jest zrezygnowanie z tradycyjnych półek, szczególnie w szafkach dolnych. Jest to zrozumiałe, gdyż trudno wyjmuje się z nich rzeczy znajdujące się głębiej. W ich miejsce warto zastosować systemy cargo, które sprawiają, że wszystkie produkty są łatwo dostępne, a przestrzeń doskonale wykorzystana.

Jeśli ktoś ceni sobie wygodne i estetyczne rozwiązania, warto zwrócić uwagę na produkty firmy Nomet. Ich wykonanie jest na najwyższym europejskim poziomie. Pozwalają one doskonale zagospodarować każde trudne miejsce w kuchni, w tym wąskie przestrzenie. Zapewniają przy tym łatwy dostęp do przechowywanych tam produktów. Dzięki nim kuchnia staje się bardziej ergonomiczna i funkcjonalna.

Proponowane przez polskiego producenta carga Maxi umożliwiają wygodne i stabilnie ustawianie artykułów spożywczych obok siebie. W każdej chwili można dokonać szybkiego przeglądu takiej podręcznej spiżarni. Możliwości regulacji wysokości półek pozwalają na dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb. Zachowanie porządku ułatwiają również przegrody, które także można rozmieszczać według własnych preferencji.

Narożnik w kuchni to szafka o jednej z największych pojemności. Niestety, do tej przestrzeni dostęp jest utrudniony. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie kosza Magic komfort. Jego konstrukcja zapewnia użytkownikowi nawet tu wygodny i szybki dostęp do całej szafki. Magic comfort posiada 4 półki, których położenie można regulować w zależności od potrzeb.

Systemy cargo to nowoczesne rozwiązania, które wnoszą wiele udogodnień i odmieniają funkcjonalność kuchni. Warto je stosować, gdyż znacząco podnoszą komfort użytkowania.

Detale decydują o całości

Przy aranżowaniu kuchni nie można zapominać o odpowiednim dobraniu uchwytów do szafek. Poza oczywistą funkcjonalnością, jaką niosą, są one istotnym wizualnym elementem wykończenia mebli. Mocno wpływając na odbiór całego projektu, pozwalają w różny sposób kreować styl wnętrza. Można je stosować jako element kontrastowy lub też ujednolicony kolorystycznie z frontami. Wybór stylistyki uchwytów powinien być zgodny z gustem użytkownika, odpowiadający jego stylowi życia.

http://www.nomet.pl

(opr. jz)

Exit mobile version