Obrzeża Pfleiderer – na krawędzi mebla

Meblowe obrzeża to najbardziej niepozorny, ale równocześnie niezwykle istotny z punktu widzenia estetyki element wykańczania mebli. Obrzeża Pfleiderer pozwalają na idealne wykończenie krawędzi i ich perfekcyjne dopasowanie do powierzchni płyty laminowanej na co pozwala pełna komplementarność oferty produktowej firmy.

Nawet najciekawsza szafa czy komoda może stracić cały swój urok, gdy zostanie wykonana niestarannie. Jednym z elementów, które wymagają szczególnej uwagi w przypadku mebli, jest zastosowanie odpowiednio dobranych obrzeży meblowych.

Oferta Pfleiderer w zakresie obrzeży to bogata gama barw i odcieni oraz dekorów odwzorowujących szlachetny rysunek drewna. Szeroki wybór umożliwia pomysłowe wykończenie mebla poprzez ścisłe dopasowanie dekoru obrzeża do barwy zastosowanej płyty laminowanej bądź też uzyskanie ciekawego wzorniczo efektu kontrastu.

Obrzeża Pfleiderer oprócz walorów estetycznych chronią boczną krawędź płyt meblowych przed działaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi. Elastyczność i łatwość obróbki sprawiają, że idealnie nadają się one do oklejania płaszczyzn prosto- i krzywoliniowych.

Obrzeże meblowe powstaje na bazie papieru dekoracyjnego. W zależności od potrzeb może być stosowane do oklejania krawędzi płaskich lub profilowych. Produkt dostępny jest w wariantach z naniesionym klejem lub bez. Posiada Atest Higieniczny E1.

Szeroki wybór dekorów z kolekcji obrzeży otwiera nowe możliwości kreacji. Ze względu na wykorzystanie najwyższej jakości materiałów obrzeża meblowe PFLEIDERER są trwałe i funkcjonalne.

.